comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray'da Emre Akbaba, Ndiaye ve Trezeguet transferinde neler yaşanıyor?

07 Temmuz 2018, Cumartesi 20:02
GS Transfer: Galatasaray'da Emre Akbaba, Ndiaye ve Trezeguet transferinde neler yaşanıyor?

Galatasaray'ın transfer gündeminde ismi en fazla geçen oyuncular Ndiaye, Trezeguet ve Emre Akbaba'da son durumu Ali Naci Küçük, FutbolArena TV'de değerlendirdi. 

FutbolArena - Galatasaray'da Badou Ndiaye, Emre Akbaba ve Trezeguet transferinde yaşanan son gelişmeleri Hürriyet'ten Ali Naci Küçük, FutbolArena TV Transfer Gündemi programında değerlendirdi. 

ALİ NACİ KÜÇÜK'ÜN CANLI YAYINDA AKTARDIKLARI ŞU ŞEKİLDE:


Galatasaray'ın Ndiaye transferi ne durumda?


Abdürrahim Albayrak geçtiğimiz hafta Ndiaye'nin menajeriyle bir araya gelmişti. Futbolcunun yıllık ücretinde sorun yaşanmamıştı. 3 milyon euro ile anlaşıldı. Akabinde Ndiaye'ye Wolverhampton geldi ve Ndiaye bu teklifi yanıtsız bıraktı. Ndiaye geri dönmek istiyor. Galatasaray, Stoke City'nin kiralama teklifine vereceği yanıtı bekliyor.  Bu transaferin başlangıç seyrinde Fatih hoca ve yönetimin düşüncesi bedelsiz olarak kiralama formülüydü. Bizim aldığımız bilgiler 1.5 milyon pound değerinde ücrete tamamlanacağı yönünde bilgiler aldık. Stoke City'nin yanıtı bekleniyor. Ndiaye'nin ayrıca Premier Lig'den teklifler aldığının da altını çizelim. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Galatasaray, Trezeguet'yi transfer edecek mi?


Trezeguet transferinde 5.9 milyon euro değerindeki serbest kalma bedeli henüz çözülemediği için imzalar atılamadı. Kasımpaşa bu bedeli tek seferde istiyor. Galatasaray yönetimi sıcak para konusunda sıkıntı yaşıyor ve bu yüzden imzalar atılmadı. Kasımpaşa da uzlaşmacı bir yaklaşım sergilemiyor. Galatasaray'da açıkçası birçok problem var. Oyunculara ödenecek alacaklar da var. 


Galatasaray'ın Emre Akbaba transferinde son durum?


Ali Naci Küçük, Emre Akbaba transferinde son gelişmeleri,  "Emre Akbaba uzun süredir Fatih Terim'in istediği bir isim. Orada da açıkçası para problemi var. Galatasaray'ın kapasındaki formül 3 milyon euro + Tolga Ciğerci. Şu anda sıcak ve somut bir gelişme yok." şeklinde aktardı. 

İSVİÇRE KAMPINDA YAŞANANLAR

Tarık Çamdal ve Tolga Ciğerci kamp kadrosuna alınmadı. Tarık Çamdal geldiği günden bu yana hayal kırıklığı yarattı. Tolga Ciğerci ise geçtiğimiz sezon ağrıları geçmeden futbol oynamak istemiyorum demişti ve bu hareketiyle Fatih Terim'in tepkisini çekti. Fatih Terim bir şans daha vermek istedi. Ancak yeni sezonda Tolga Ciğerci sakatlığını öne sürerek döndü ve bu da Florya'da krize yol açtı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"