comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray Younes Belhanda'yı satacak mı?

14 Eylül 2018, Cuma 09:47
GS Transfer: Galatasaray Younes Belhanda'yı satacak mı?

Galatasaray transfer haberleri sürpriz bir gelişme ile gündeme geldi. Younes Belhanda'ya teklif olduğu yazıldı.

FutbolArena - Galatasaray'da tartışılan isim Younes Belhanda'ya 6 milyon euroluk bir teklif geldiği yazıldı. Galatasaray Belhanda'yı satacak mı? Galatasaray transfer haberlerini FutbolArena'dan takip edin


Galatasaray Transfer Haberleri: Younes Belhanda gidiyor mu? (14 Eylül 2018 Cuma)


Galatasaray transfer haberleri gündeminde sürpriz bir iddia yer aldı. Takvim gazetesinin haberine göre Belhanda için Birleşik Arap Emirlikleri kulübü Al Ahli 6 milyon Euro'ya veriyor... Ancak Galatasaray, Faslı yıldızın transferini 8 milyon Euro'ya bitirmekte ısrarcı...

Birleşik Arap Emirlikleri'nde transfer sezonu 2 Ekim'de sona eriyor... Galatasaray'ın bu süre zarfı içinde Al Ahli yetkililerini ikna edip transferi bitirmesi bekleniyor. Belhanda bu sezon oynadığı 5 resmi maçta iki asistle oynuyor. 
 

Galatasaray Haber: Fatih Terim, Younes Belhanda'ya ne ceza verecek?


Öte yandan FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre, Trabzonspor maçında rakibine yaptığı sert faul sonrasında tepkileri üzerine çeken ve TFF'den 3 maç ceza alan Belhanda'ya Galatasaray Kulübü esktra bir para cezası kesmeyecek. Fatih Terim'in oyuncusu ile konuşarak "Artık bu son olsun. Bir daha takımını yalnız bırakmanı istemiyorum" diyerek yaptığı uyarı, sert konuşmanın ardından Galatasaray yönetimine para cezası verilmesi için bir talepte bulunmadığı öğrenildi.
''BU SON OLSUN''

Galatasaray yönetimi ile teknik heyetin Belhanda'ya para cezası verilmesi konusunda bir görüşme yapmadığı öğrenildi. Terim'in ciddi şekilde uyardığı ve ‘Bu son olsun' ifadesini kullandığı Younes Belhanda'ya para cezası verilmeyeceği belirtildi.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)