comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray Younes Belhanda'yı satacak mı?

03 Mayıs 2018, Perşembe 10:37
GS Transfer: Galatasaray Younes Belhanda'yı satacak mı?

Galatasaray Transfer Haberleri sürpriz bir iddia ile ön plana çıktı. Younes Belhanda satılacak mı? Dünya Kupası sonrası...

Galatasaray Transfer Haberleri kapsamında sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Younes Belhanda satılacak mı? Galatasaray transfer haberlerini FutbolArena'dan takip edin!


Galatasaray Transfer Haberleri Bugün: Belhanda gönderilecek mi? (3 Mayıs 2018 Perşembe)


Galatasaray Transfer Haberleri Bugün sürpriz bir iddia ile ön plana çıktı. Galatasaray'ın sezon başında en maliyetli transferi olarak ön plana çıkan Younes Belhanda, sarı kırmızılı kulübe 8 milyon euro bonservis ve 2 milyon euro da bonus olmak üzere transfer edilmiş, kendisi de 3.350 milyon euro yıllık maaş için anlaşma yapmıştı. Buna karşın Younes Belhanda transfer olduğu günden bu yana eleştirildi ve performansı zaman zaman yeterli bulunmadı. 

Akşam'ın haberine göre Fatih Terim de Younes Belhanda'nın disiplinsiz hareketleri nedeniyle satılmasına onay verdi. Fas ile 2018 Dünya Kupası'nda boy gösterecek olan Belhanda'nın buradaki performansıyla alıcı bulması bekleniyor.


Belhanda Galatasaray'da kaç gol attı? Asistleri ve kilit pasları


Süper Lig'de Quaresma'dan sonra en çok şut pası veren futbolcu olan Younes Belhanda, ligde 8 asist yaparken Türkiye Kupası'nda da 2 asist yaptı. Belhanda ayrıca Süper Lig'de 2 de gol kaydetti. Belhanda gollerinden birini ilk hafta Kayserispor'a karşı atarken diğerini de Akhisarspor'a karşı kaydetmişti. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!