comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray yönetimi Tolga Ciğerci'ye takım bulmasını istedi

15 Temmuz 2018, Pazar 23:21
GS Transfer: Galatasaray yönetimi Tolga Ciğerci'ye takım bulmasını istedi

Galatasaray'da Tolga Ciğerci ile yollar ayrılıyor. Sarı kırmızılı yönetim Fatih Terim'in takımda düşünmediği oyuncunun menajeri ile görüşme gerçekleştirdi.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da geçtiğimiz sezon son 5 haftasında sakatlıklarını bahane göstererek idmanlara katılmayan Tolga Ciğerci'nin üstü çizildi. Galatasaray yönetimi, Tolga Ciğerci'nin menajeri ile bir görüşme gerçekleştirdi. 


Galatasaray Transfer: Tolga Ciğerci gönderilecek mi?


Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim geçtiğimiz sezon en kritik haftalarda faydalanamadığı Tolga Ciğerci'nin üstünü çizdi. Tolga Ciğerci'nin menajeri Kadir Özdoğan ile Galatasaray yönetimi bugün bir görüşme gerçekleştirdi. 

Sarı kırmızılı yönetim, kulüp binasında görüştüğü menajer Özdoğan'dan Tolga'ya kulüp bulmasını ve önümüzdeki sezonki planlarında oyuncusuna yer olmadığını resmen tebliğ etti.
İSVİÇRE KAMPINA GÖTÜRÜLMEDİ

Tolga Ciğerci, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim tarafından sakatlığı bahane gösterilerek İsviçre kampına götürülmemiş İstanbul'da bırakılmıştı. IG TV'de açıklamalarda bulunan Fatih Terim orta saha oyuncularını sayerken Tolga Ciğerci'den bahsetmemesi ise dikkatlerden kaçmamıştı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"