comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray, Trezeguet transferini neden yapamadı?

11 Temmuz 2018, Çarşamba 12:22
GS Transfer: Galatasaray, Trezeguet transferini neden yapamadı?

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken Kasımpaşa'dan Slavia Prag'a transfer olan Trezeguet'i neden transfer edilemediği ortaya çıktı.Galatasaray'ın Trezeguet'i alamama sebebi. Detaylar haberimizde.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da transfer çalışmaları ve yeni sezon hazırlıkları devam ederken Kasımpaşa'da forma giyen Mısırlı oyuncu Trezeguet'in neden transfer edilemediği ortaya çıktı.
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Galatasaray, Trezeguet'i neden alamadı? (11 Temmuz Çarşamba)


Kasımpaşa tarafından 5 milyon Euro bonservis bedeliyle Slavia Prag'a satılan Trezeguet,Kasımpaşa kampından ayrıldı ve sağlık kontrolünden geçmek için Çekya'ya gitti. Galatasaray'ın Trezeguet transferinin neden gerçeklemeyiği ortaya çıktı.

Alınan bilgilere göre evvelki gün gece geç saatlerde Kasımpaşa Kulübü'nün sahibi Turgay Ciner, Galatasaraylı yetkilileri arayıp Trezeguet'nin Çekya ekibine gideceğini belirtiyor. Fatih Terim'in istediği Mısırlı oyuncu için 2. Asbaşkan Abdurrahim Albayrak bir hamle daha yapıyor. Albayrak, oyuncu için bonservisi dışında sonraki satışından artı yüzde 10'luk pay teklif ediyor.  Ancak UEFA kısıtı nedeniyle beklemek zorunda olan Galatasaray'a Ciner "Beni anlayın. Bekleyemem" yanıtı veriyor. Bu sebepten dolayı Galatasaray transferi bitiremiyor.
 

Trezeguet nasıl bir futbolcu?


Trezeguet'in henüz 23 yaşında olduğuna ve daha önünde tecrübelenmek için çok yol bulunduğuna dikkat çeken FutbolArena Editörü Sinan Yılmaz, "Yetenekleri olan bir futbolcu, bu tartışılmaz ama oyun disiplininde, takım oyununu oynama noktasında eksikleri var. Fatih Terim'in bunları ciddi manada geliştirmesi gerekiyor." derken, "Eksikleri ve artıları olan bir oyuncu, riskli bir transfer" şeklinde konuştu.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.