comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray transferi kapattı! Abdürrahim Albayrak açıkladı

31 Ağustos 2018, Cuma 22:11
GS Transfer: Galatasaray transferi kapattı! Abdürrahim Albayrak açıkladı

Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak, Ömer Bayram ile transfer sezonunu kapattıklarını açıkladı. 

FutbolArena - Galatasaray transfer dönemini kapattı. Sarı kırmızılı takım son olarak Akhisarspor'dan Ömer Bayram'ı kadrosuna kattığı KAP'a bildirdi ve transfer sezonunu resmen kapattı. 

Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak, A Spor'a konuşarak "Ömer Bayram ile transfer sezonunu kapattık." ifadelerini kullandı. Galatasaray taraftarları Gomis'in satılmasının ardından sosyal medyada forvet transferi için yönetime büyük baskı yaparken, önceki gün Mustafa Cengiz ekonomik koşullar doğrultusunda oyuncu baktıklarını ve kendi şartlarına uymaması durumunda forvet transferini Ocak ayına bırakacaklarını söylemişti. 
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Vagner Love Galatasaray'a geliyor mu?


Galatasaray ve Beşiktaş arasında transferin son gününde Vagner Love için yapılan görüşmelerin ardından Beşiktaş'ın 1.5 milyon euro değerindeki bonservis talebi üzerine sarı kırmızılıların olumsuz cevabı üzerine pazarlıklar çıkmaza girdi ve Galatasaray transferden vazgeçti. 
Beşiktaş'ın Partizan ile oynadığı maçın da kadrosuna alınmayan Vagner Love'un Bursaspor'a transferi de Brezilyalı futbolcunun alacaklarını istemesi üzerine gerçekleşmemişti. 

Sarı kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)