comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray Transfer Haberleri: Emre Mor, Ahmed Musa, Kalinic (16 Haziran 2018)

16 Haziran 2018, Cumartesi 12:37
GS Transfer: Galatasaray Transfer Haberleri: Emre Mor, Ahmed Musa, Kalinic (16 Haziran 2018)

Son dakika Galatasaray transferleri arasında hangi isimler ön plana çıkıyor? Bugün GS Transfer haberlerinde en dikkat çeken gelişmeleri sizler için bir araya getirdik. 

GS Transfer - Galatasaray Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmeleri neler? Son dakika GS transferleri arasında Nikola Kalinic ismi öne çıktı. Milan forması giyen oyuncuyla Galatasaray'ın ilgilendiği öne sürüldü. Ayrıca Belhanda'ya Suudi Arabistan'dan gelen teklif haberi dikkat çekti. 
 

Bugünün Galatasaray Transfer Haberleri: Emre Mor, Ahmed Musa, Kalinic (16 Haziran 2018)


Galatasaray'ın transfer haberleri arasında bugün Nikola Kalinic ismi dikkat çekti. İtalyan basınında yer alan habere göre sarı kırmızılılar, Kalinic'i kiralamak istiyor ancak Milan bonservisiyle satmak istiyor. Öte yandan Galatasaray'ın Emre Mor'a olan ilgisi devam ediyor. Bugün basında çıkan haberlerde Fatih Terim'in Emre Mor'a ilk 11 sözü verdiği iddia edildi. 

Galatasaray'da takımdan ayrılması gündemde olan Younes Belhanda'ya Suudi Arabistan'dan teklif geldiği iddia edildi. Faslı futbolcu için Al Shabab takımının devrede olduğu öne sürüldü. Sarı kırmızılılarda Yuto Nagatomo'nun Inter'den bonservisinin alınması konusunda da yeni gelişmelerin olduğu ve transferin sonuçlanmasına az bir süre kaldığı belirtildi.
GALATASARAY HAKKINDA BASINDAKİ İDDİALAR

Belhanda (Al Shabab) - Fotomaç
Nagatomo (İnter) - Milliyet
Kalinic (Milan) - Gazzetta dello Sport
Emre Mor - (Celta Vigo) - Fanatik
Ahmed Musa - (Leicester) - Fotomaç

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.