comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray Sofiane Feghouli ve Younes Belhanda'yı satacak mı?

10 Haziran 2018, Pazar 09:24
GS Transfer: Galatasaray Sofiane Feghouli ve Younes Belhanda'yı satacak mı?

Galatasaray Transfer Haberleri kapsamında takımın Afrikalı futbolcuları Sofiane Feghouli ve Younes Belhanda'nın ayrılabileceği konuşuluyor. İki oyuncu bu iddialara cevap verdi.

Galatasaray Transfer Haberleri Feghouli ve Belhanda'nın ayrılık iddialarıyla gündeme geliyor. Galatasaray Sofiane Feghouli ve Younes Belhanda'yı satacak mı? Galatasaray transfer haberleri FutbolArena'da!


Galatasaray Transfer Haberleri Bugün: Feghouli ve Belhanda gidiyor mu? (10 Haziran Pazar) 


Galatasaray transfer haberlerinde bugün Belhanda ve Feghouli'ye gelen tekliflerle ilgili yeni bir iddia söz konusu. Milliyet'in haberine göre, Körfez ülkelerinin gözdesi olan iki futbolcu menajerleri aracılığıyla sarı-kırmızılı kulübe haber gönderek takımda kalmak istediklerini bildirdi. Bu sezon performansları tartışılan Feghouli ve Belhanda'nın, "Gitmek gibi bir niyetimiz yok. Galatasaray'da forma giymekten ve İstanbul'da yaşamaktan çok mutluyuz. Bütün planlarımızı buna göre yaptık ve uzun vadeli sözleşmeler imzaladık. Bu düzeni bozmak işimize gelmez" mesajını ilettikleri belirlendi. 

belhanda feghouli futbolarena ile ilgili görsel sonucu


Feghouli ve Belhanda'nın Galatasaray performansı


28 yaşındaki Sofiane Feghouli, bu sezon 27 maçta 6 gol atarken 9 da asist yaptı. Cezayirli oyuncu Türkiye Kupası'nda da bir gol ve bir asist yaparken toplamda 7 gol ve 10 asistle sezonu kapattı. 
28 yaşındaki Younes Belhanda ise 3 gol atarken 8 asist yaptı. Kupada da 2 asist yapan Younes Belhanda sezonu 3 gol ve 10 asistle tamamladı. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.