comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray, Selçuk İnan'a indirim talebinde bulundu mu?

21 Haziran 2018, Perşembe 12:12
GS Transfer: Galatasaray, Selçuk İnan'a indirim talebinde bulundu mu?

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken Selçuk İnan ile ilgili yönetimin indirim talebinde bulunacağı yazılırken FutbolArena konuyla ilgili ayrıntılara ulaştı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da son günlerde yüksek sesle konuşulan konulardan biri ise Selçuk İnan'ın ücretinde indirime gitmesi istendiğiydi. Selçuk İnan'a yapılacak yeni bir sözleşme teklifi var mı?
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Batur Altıparmak'tan Selçuk İnan açıklaması (21 Haziran Perşembe)


Sarı kırmızılı yönetim, önümüzdeki sezonun planlamasına yeni başlandığını ifade edip henüz Selçuk İnan ve diğer futbolcular, temsilcileri ile herhangi bir görüşme yapılmadığını belirtti. Selçuk İnan'ın menajeri Batur Altıparmak da Galatasaray kulübü ile sarı kırmızılı takım kaptanıyla alakalı bir görüşme gerçekleşmediğini belirtti

Galatasaray'da Selçuk İnan'ın 2019 yılının haziran ayına kadar sözleşmesi devam ediyor. Selçuk İnan, Galatasaray'dan yıllık 2,9 milyon Euro kazanıyor. Milli futbolcu gelecek sezon 50 bin Euro zam ile 2,95 milyon Euro kazanacak.
 

Selçuk İnan kaç yaşında? Galatasaray kariyeri


2011-2012 sezonu başında Trabzonspor'dan Galatasaray'a transfer olan Selçuk İnan geride kalan 7 sezonda Galatasaray formasıyla 283 resmi maça çıktı. Bu maçlarda 57 gol atan ve 61 de asist yapan Selçuk İnan bu sezon ise rotasyon oyuncusu olabildi. Selçuk bu sezon oynadığı 23 maçta gol atamazken sadece bir asist yapabildi. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)