comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray, Ömer Bayram transferini bitiriyor! İşte bonservis bedeli

28 Ağustos 2018, Salı 20:55
GS Transfer: Galatasaray, Ömer Bayram transferini bitiriyor! İşte bonservis bedeli

Galatasaray'da transfer çalışmaları kapsamında Akhisarspor'da oynayan Ömer Bayram için taraflar anlaşmaya vardı. Galatasaray kısa sürede transferi duyuracak. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Yuto Nagatomo'ya alternatif arayışı kapsamında Ömer Bayram ile her konuda el sıkışıldı. Galatasaray, Ömer Bayram için Akhisarspor ile anlaşmaya vardı.
 

Galatasaray, Ömer Bayram'ı transfer etti mi? Galatasaray'ın Ömer Bayram için ödeyeceği para


Daha önce de gündeme gelen başarılı oyuncu için Galatasaray'ın Akhisarspor ile görüşme halinde olduğu ortaya çıkmıştı. Sarı-Kırmızılı takım, Ege ekibine önce 500 bin Euro teklif etti ancak Akhisarspor 750 bin Euro talep etti. Taraflar 750 bin Euro bonservis bedelinde mutabakata vardı. Galatasaray'ın bu transferi kısa sürede açıklaması bekleniyor.

Akhisarspor Teknik Direktörü Safet Susic önceki günlerde Ömer Bayram'ın takımda kalmasını istediğini yönetime bildirmişti.
 

Ömer Bayram kimdir, kaç yaşında?


Futbola Hollanda'da başlayan Ömer Bayram, NAC Breda altyapısında yetişti. 2012 yılında Hollanda'dan Kayserispor'a transfer olan Ömer Bayram, 2016 yılında da Akhisar'a transfer oldu. Ömer Bayram, Türk Milli Takımı'nda da 2 kez forma giydi.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"