comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray Nuri Şahin'i alacak mı?

10 Haziran 2018, Pazar 10:48
GS Transfer: Galatasaray Nuri Şahin'i alacak mı?

Galatasaray Transfer Haberleri kapsamında Nuri Şahin ismi öne çıktı. Galatasaray Nuri Şahin'i alacak mı?

Galatasaray Transfer Haberlerleri kapsamında bir süredir gündemden düşmeyen Nuri Şahin transferinde yeni gelişmeler söz konusu. Galatasaray Nuri Şahin'i alacak mı? Galatasaray transfer haberleri FutbolArena'da!


Galatasaray'ın Nuri Şahin transferinde son durum (10 Haziran 2018 Pazar)


Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan Nuri Şahin için yeni bir iddia ortaya atıldı. Fanatik'in haberine göre Nuri adım adım Galatasaray'a yaklaşıyor. Galatasaray'da, liste başı isimlerden biri Nuri Şahin. İdari menacer Şükrü Hanedar ve yardımcı antrenör Levent Şahin'in hafta içindeki Almanya seferinde 29 yaşındaki başarılı orta saha oyuncusu için temaslarda bulunmuştu. Borussia Dortmund da ilk 11'de düşünmediği Nuri Şahin'i uygun bir bedelle gönderecek. Kurulan ilk temaslarda Nuri, Şampiyonlar Ligi faktörü nedeniyle Galatasaray'a gelmeye oldukça sıcak baktığını söyledi. Üstelik Fatih Terim faktörü de Cim Bom'un elini güçlendiren önemli bir etken. Nuri'yi Milli Takıma alan isim Fatih Terim'di ve ikili arasındaki ilişki o günlerden itibaren yüksek oldu.

nuri şahin futbolarena ile ilgili görsel sonucu
 

Nuri Şahin kaç yaşında? Nuri Şahin'in golleri ve asistleri


Nuri Şahin'in adı son dönemde Beşiktaş ve Fenerbahçe ile de anılıyor. Galatasaray'da Nuri Şahin ile ilgili transfer operasyonu yapılacağı öngörüilüyor. Borussia Dortmund formasıyla bu sezon 18 lig maçına çıkan Nuri Şahin 2 gol, 3 asistlik performans sergiledi. Nuri Şahin'in sözleşmesi gelecek senenin haziran ayında sona eriyor. 29 yaşındaki orta saha oyuncusu geçtiğimiz aylarda Milli Takımı bıraktığını açıklamıştı.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.