comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray Ndiaye transferinde geri sayıma geçti! Maliyeti

18 Ağustos 2018, Cumartesi 22:08
GS Transfer: Galatasaray Ndiaye transferinde geri sayıma geçti! Maliyeti

Galatasaray'da Ndiaye transferinde geri adıma geçildi. Bu transferin perde arkasında sarı kırmızılı takım Ndiaye'yi de büyük oranda ikna etti. 

FutbolArena Özel - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in, Emre Akbaba, Onyekuru, Nagatomo ve Muğdat Çelik'in imza töreninde Ndiaye transferinden hafta arasında hayırlı haberler beklediğini açıklamasının ardından sarı kırmızılı kulüpte geri sayıma geçildi. 
 

Galatasaray'ın Badou Ndiaye transferin son durum 


FutbolArena'nın geçtiğimiz hafta duyurduğu haberde Galatasaray'ın eski oyuncusunun menajeri, garanti parası ve menajerlik ücretiyle birlikte sarı kırmızılılardan 3.5 milyon euro istedi.  Bu rakamı ise Galatasaray yönetimi oldukça yüksek buldu.  Sarı kırmızılılar, Ndiaye'den yıllık ücretini 2.7 milyon euroya düşürmesi istedi ve menajerlik ücreti ile birlikte toplam 3 milyon euroluk teklif yaptı.

Senegalli futbolcu, Galatasaray'ın bu teklifini kabul ederse transferde somut adımlar atılacak. Yapılan son görüşmelerin ardından tarafların anlaşmasına yakın. Ayrıca Stoke City kulübü  Stoke City, yıllık maliyetine karşılık Ndiaye'nin Galatasaray'a 1 yıllığına kiralanmasına onay verdi!
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"