comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray ile Trabzonspor arasında Okay Yokuşlu ve Eren Derdiyok takası

30 Mayıs 2018, Çarşamba 11:13
GS Transfer: Galatasaray ile Trabzonspor arasında Okay Yokuşlu ve Eren Derdiyok takası

Galatasaray Transfer Haberleri son dönemlerin formda oyuncusu Okay Yokuşlu ile takas yapılacağı yönünde iddialarla gündeme geldi. Detaylar haberimizde...

Galatasaray Transfer Haberleri kapsamında Trabzonspor ile yapılacak takas girişimi dikkat çekiyor. Galatasaray Okay Yokuşlu'yu transfer edecek mi? Galatasaray Transfer Haberlerini FutbolArena'dan takip edin!


Galatasaray Transfer Haberleri: Okay Yokuşlu - Eren Derdiyok takası (30 Mayıs 2018 Çarşamba)


Galatasaray Transfer Haberleri Bugün, Okay Yokuşlu ile Eren Derdiyok'un takas edileceği yönündeki haberle gündeme geldi. AMK'nın haberine göre ekonomik sıkıntılar çeken Karadeniz temsilcisine bu transfer için 5 milyon Euro ve Eren Derdiyok'u vermeyi düşünen Cimbom, en kısa sürede girişimlere başlayacak. 

BJK Transfer: Okay Yokuşlu'nun menajerinden transfer açıklaması
 

Okay Yokuşlu menajerinden transfer açıklaması


Öte yandan Trabzonspor'la 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan fakat bu sezon sergilediği başarılı performansla birlikte kulübün yaşadığı ekonomik krizden ötürü sezon sonunda ayrılacağı iddia edilen Okay Yokuşlu'nun, son dönemde Beşiktaş'la adı sıkça anılıyordu. Okay Yokuşlu'nun menajeri Batur Altıparmak FutbolArena'ya yaptığı açıklamalarla transfer iddialarına yanıt verdi. 


AÇIKLAMA ŞU ŞEKİLDE

"15 yaşından bugüne kadar temsilcisi olduğum Okay Yokuşlu'nun kariyer planlamasını ailesiyle birlikte karşılıklı fikir alışverişi dahilinde yapmaktayız. Okay'ın bugün gelmiş olduğu konum, doğru seçimlerimizin sonucudur. Bizim dışımızda gelişen görüşmelerin içeriği, kişileri gerçek dışıdır. İtibar etmeyiniz. Saygılarımla Batur Altıparmak"


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"