comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray için Mustafa Pektemek iddiası!

17 Ağustos 2018, Cuma 13:40
GS Transfer: Galatasaray için Mustafa Pektemek iddiası!

Galatasaray transfer haberleri flaş bir iddia ile gündeme geldi. Galatasaray'ın Beşiktaş'tan Mustafa Pektemek'i istediği iddia edildi.

FutbolArena - Galatasaray ile ikinciyeni.com arasında forma sırt sponsorluk anlaşması imzalanırken, Galatasaray 2. Başkanı Abdürrahim Albayrak, transfer konusunda bomba açıklamalar yaptı. Emre Akbaba üzerine duran Albayrak, Fikret Orman ile ilgili yaptığı görüşmeyi de paylaştı. Bu açıklama sonrasında Mustafa Pektemek ismi ortaya atıldı.


Galatasaray Transfer Haberleri: Mustafa Pektemek geliyor mu? (17 Ağustos 2018 Cuma)


Galatasaray transfer haberleri gündeminde uzun süredir yer alan Emre Akbaba ile ilgili konuşan Albayrak, konuşmasının bir bölümünde Fikret Orman ile yaptığı görüşmeyi açıkladı. 

Bir futbolcu için Fikret Orman'ı aradığını söyleyen Albayrak, "Fikret Orman hiç problem yoktur alabilirsiniz dedi. Kendisine teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. 
Bu konuşmanın ardından Albayrak'ın bahsettiği ismin Mustafa Pektemek olduğu öğrenildi. A Spor ve TRTSpor, Galatasaray'ın Mustafa Pektemek'i istediğini, Fatih Terim'in tecrübeli golcüyü beğendiğini iddia etti.

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)