comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray Gomis ve Garry Rodrigues'i satacak mı?

07 Haziran 2018, Perşembe 09:29
GS Transfer: Galatasaray Gomis ve Garry Rodrigues'i satacak mı?

Galatasaray transfer haberleri, UEFA'nın kısıtlama kararları sonrasında yeniden şekillendi. Sattığı kadar alma kısıtlamasına maruz kalan Galatasaray'da planlar değişti.

Galatasaray Transfer Haberler artık gelen oyuncu iddiaları kadar takımdan ayrılacak oyuncuların haberleriyle de öne çıkacak. UEFA, Galatasaray'a sattığın kadar oyuncu al kısıtlaması getirirken Cimbom da planlarını değiştirmek durumunda kaldı. Bafetimbi Gomis ve Garry Rodrigues satılacak mı? Galatasaray transfer haberlerini FutbolArena'dan takip edin!


Galatasaray Transfer Haberleri Bugün: Garry Rodrigues ve Gomis'e teklif var mı? (7 Haziran 2018 Perşembe)


Galatasaray Transfer Haberleri bugün, UEFA'nın kısıtlmasına göre şekilleniyor. Hürriyet'in haberine göre Çinlilerin yoğun ilgi gösterdiği Gomis, 33 yaşında olması, yıllık maliyetinin yüksek olması, başarılı geçirdiği sezonun ardından teklifler alması nedeniyle listenin başında... Fransız yıldıza 10-15 milyon Euro düzeyinde teklif gelirse masaya oturulacak. Ayrıca Maicon, Feghouli ve Belhanda için de cazip teklif gelmesi durumuda yönetim bu isimleri göndermeye sıcak bakıyor. Bu dört isme teklif gelmez ise B planı olarak, İspanyolların gözdesi Garry Rodrigues devreye girecek! 


Garry Rodrigues, Gomis'e kaç asist yaptı?


Whoscored'ın verilerine göre, Süper Lig'de gol bağlantısı en yüksek ikili Garry Rodrigues ve Bafetimbi Gomis oldu. Garry Rodrigues, Bafetimbi Gomis'e tam 7 asist yaptı. Bu ikiliyi Edin Visca ve Emmanuel Adebayor ikilisi takip ederken, Visca, Togolu golcüye 5 asist yaptı. 
3. sırada yine Galatasaray'dan bir bağlantı var. Younes Belhanda, Gomis'e 4 asist yaparken, Nabil Dirar da Giuliano'ya 4 gol attırdı. Ayrıca ligin en skorer takımlarından biri olan Alanyaspor'da da güçlü bağlantılar söz konusu. 

Sezonun ilk yarısında Emre Akbaba, Vagner Love'a tam 4 gol attırırken, onun ayrılması sonrasıda golleri Emre Akbaba attı ve asistleri de Efecan Karaca yaptı. Efecan Karaca da Emre Akbaba'ya 4 gol attırdı.

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)