comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray Garry Rodrigues'in fiyatını belirledi!

30 Mayıs 2018, Çarşamba 16:44
GS Transfer: Galatasaray Garry Rodrigues'in fiyatını belirledi!

UEFA'nın FFP yaptırımlarıyla yüz yüze olan Galatasaray, Garry Rodrigues'i satmayı düşünebilir. Cimbom Garry'nin bonservis bedelini belirledi.

FutbolArena ÖzelUEFA'nın FFP kriterleri kapsamında bir yaptırım uygulamasına maruz kalması kesinleşen Galatasaray'da beklenen karar 'Sattığın kadar al' yani bonservis kısıtlaması... Galatasaray bu doğrultuda Garry Rodrigues'in transfer ihtimallerini düşünmeye başladı. Galatasaray Transfer haberleri FutbolArena'da!


Galatasaray Garry Rodrigues'i satacak mı?


Galatasaray UEFA'dan gelecek yaptırım sonrasında Garry Rodrigues'in satılması ihtimalini düşünebilir. Fatih Terim ve Galatasaray Yönetimi, yeni oyunculara yer açmak ve kaynak yaratmak için Avrupa'da birçok kulübün istediği Garry Rodrigues'in transferine izin verebilir.

Galatasaray, cazip teklif alan yıldızlarını elden çıkarmayı planlıyor. Beklenen bu kısıtlama gelir ise Garry Rodrigues'in transferine 30 milyon euroluk bir teklif halinde izin verilecek.
garry rodrigues futbolarena ile ilgili görsel sonucu
 

Galatasaray Transfer: Donk, Nagatomo ve Denayer takımda kalacak mı?


Öte yandan Pazartesi günü Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ve Abdurrahim Albayrak ile bir araya gelen Teknik Direktör Fatih Terim, öncelikli olarak mevcut kadrodaki transfer hamlelerinin tamamlanmasını istedi.

Tecrübeli teknik adam, "21. şampiyonlukta çok önemli, özel yerleri var" ifadesi kullanarak başkan Cengiz ile Albayrak'tan Donk'un kontratının uzatılması, Nagatomo ve Denayer'in de bonservisinin alınmasını istedi. Galatasaray yönetimi Terim'in bu isteklerini yerine getirmek için harekete geçti.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"