comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray, Garry Rodrigues için 20 milyon Euro istiyor iddiası

05 Haziran 2018, Salı 11:02
GS Transfer: Galatasaray, Garry Rodrigues için 20 milyon Euro istiyor iddiası

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken Garry Rodrigues ile ilgili yönetimin bir fiyat belirlediği ifade ediliyor. Newcastle United'ın istediği Garry Rodrigues için Galatasaray'ın belirlediği fiyat.

FutbolArena - Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ediyor. Sarı-Kırmızılı ekibin FFP nedeniyle UEFA'dan gelebilecek kısıtlma anedeniyle piyasası bulunan oyunculardan Garry Rodrigues'i satabileceği ifade ediliyor.
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Garry Rodrigues için Galatasaray'ın istediği rakam (5 Haziran Salı)


Geçen sezonki şampiyonlukta müthiş bir performans sergileyen yıldız oyuncu için Newcastle United ve bazı İngiliz ekiplerinin ilgisi devam ediyor. Sarı-Kırmızılı takımın başarılı oyuncu için bir bonservis bedeli belirlediği ve Newcastle United'dan 20 milyon Euro istediği ifade ediliyor.

Akşam'ın haberine göre,3,5 milyon Euro karşılığında transfer edilen Garry Rodrigues'in sözleşmesindeki maddeye göre sonraki satışın %20'si PAOK'a verilecek. Bu rakam 5 milyon euro  ediyor. İngiliz ekibi ise bu 20 milyon Euro'yu biraz daha aşağı çekmek için mücadele ediyor.


garry rodrigues futbolarena ile ilgili görsel sonucu
 

Galatasaray Transfer: Donk, Nagatomo ve Denayer takımda kalacak mı?


Öte yandan Pazartesi günü Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ve Abdurrahim Albayrak ile bir araya gelen Teknik Direktör Fatih Terim, öncelikli olarak mevcut kadrodaki transfer hamlelerinin tamamlanmasını istedi.

Tecrübeli teknik adam, "21. şampiyonlukta çok önemli, özel yerleri var" ifadesi kullanarak başkan Cengiz ile Albayrak'tan Donk'un kontratının uzatılması, Nagatomo ve Denayer'in de bonservisinin alınmasını istedi. Galatasaray yönetimi Terim'in bu isteklerini yerine getirmek için harekete geçti.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"