comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray Emre Akbaba'yı alacak mı?

03 Ağustos 2018, Cuma 22:07
GS Transfer: Galatasaray Emre Akbaba'yı alacak mı?

Galatasaray transfer haberleri Emre Akbaba ismi üzerinden yoğunlaşıyor. Emre'nin Başakşehir'i reddetmesi ile Galatasaray yeniden devreye girme kararı verdi.

FutbolArena - Galatasaray'ın, Alanyaspor'un yıldızı Emre Akbaba konusundaki tavrı bir kez daha değişti daha önce bu transferi gelecek sezona bırakma kararı veren Galatasaray, Emre'nin Başakşehir'e reddetmesi ve dirayetli tutumu nedeniyle politikasını değiştirdi. Galatasaray transfer haberlerini FutbolArena'dan takip edin!


GS Haberleri: Galatasaray'ın Emre Akbaba için transfer teklifi 


Galatasaray transfer haberleri uzun süredir Emre Akbaba ismiyle gündeme geliyor. Galatasaray'ın daha önce 2.5 milyon Euro artı Tolga Ciğerci teklifini Alanyaspor'un kabul etmemesi üzerine Emre'nin sarı kırmızılı kulübe transferi gerçekleşmemişti.

UEFA'dan aldığı transfer kısıtı nedeniyle Emre'nin transferini sonuçlandıramayan Galatasaray Kulübü; taraftarın isteği ve oyuncunun da tavrı üzerine bir kez daha çözüm yolu bulmak için harekete geçti.
Galatasaray taraftarlarının da trend topic yapıp sosyal medyada kampanya başlattığı Emre Akbaba için sarı kırmızılı yönetim, transfer sezonunun sona ereceği 31 Ağustos'a kadar mesai harcama kararı aldı.
Galatasaray Kulübü, gözden çıkardığı Tolga, Tarık ve Carole gibi oyunculardan gelir elde eder ise Alanya'ya sunduğu teklifi de artırıp bu transferi sonuçlandırmaya çalışacak.
 

Emre Akbaba kaç yaşında? Bu sezon kaç gol attı?


2012 yılında Türkiye'ye gelerek MP Antalyaspor'un altyapısında oynamaya başlayan Emre Akbaba, 2012 yılında Kahramanmaraş B.Ş. Belediyespor'da profesyonel futbol hayatınageçiş yapmış ve 2013 yılında Medical Park Antalyaspor'a dönüş yapmıştı. 

2013-14 futbol sezonuna gelindiğinde 2 yıl kiralık olarak Aytemiz Alanyaspor'un renklerine dahil olan Emre Akbaba, Türkiye Kupası A2, 2 ve 3. Liglerde orta saha mevkisinde birçok kez forma giydi. 2013-14 sezonunda 16 gol ve 11 asistlik performansıyla takımının 1. Lig'e yükselmesinde pay sahibi oldu.

Emre Akbaba, bu performansını Süper Lig'e de taşırken gösterdiği performans ile büyük kulüpleri peşinden koşturuyor.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!