comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Galatasaray, Burak Yılmaz ile görüştü mü?

05 Haziran 2018, Salı 17:11
GS Transfer: Galatasaray, Burak Yılmaz ile görüştü mü?

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken Burak Yılmaz'a teklif yapılıp yapılmadığı iddiası gündeme geldi. FutbolArena konuyla ilgili bilgilere ulaştı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da transfer çalışmaları startını verirken Trabzonspor'da forma giyen Burak Yılmaz ile ilgili transfer iddiaları gündeme geldi. Galatasaray, Burak Yılmaz ile görüştü mü?
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Galatasaray'da Burak Yılmaz transfer edilecek mi? (5 Haziran Salı)


Galatasaray'da transfer iddialarına bir yenisi daha eklendi. Trabzonspor'da Burak Yılmaz'ın Galatasaray'a gideceği iddia edildi. Trabzonspor'dan ayrılması gündemde olan Burak Yılmaz'a, Galatasaray'ın talip olduğu iddia edildi.

Yönetici Abdurrahim Albayrak'ın Burak ile görüştüğü ve yıllık 2.5 milyon euro önerdiği  ortaya atıldı. Ancak hem Galatasaray yönetimi hem de Burak Yılmaz “ Böyle bir görüşme olmadı. Doğru değil” ifadesi kullandı

Beşiktaş Transfer: İşte Trabzonspor'un Burak Yılmaz için bonservis!
 

Burak Yılmaz kaç yaşında? Trabzonspor'da kaç gol attı?


15 Temmuz doğumlu Burak Yılmaz, yaklaşık 2 ay sonra 33. yaşını kutlayacak. Bu sezon sakatlıkları nedeniyle 25 maçta oynayan Burak Yılmaz 23 gol atarken 4 de asist yaptı. Burak Yılmaz, Bafetimbi Gomis'in ardından gol krallığında 2. sırada yer alıyor.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.