comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Fransız basını yazdı! Gomis'e Al-Hilal'den 6 milyon Euro

15 Ağustos 2018, Çarşamba 18:56
GS Transfer: Fransız basını yazdı! Gomis'e Al-Hilal'den 6 milyon Euro

Galatasaray'da geleceği henüz netlik kazanmayan Bafetimbi Gomis için Fransa basınından flaş Al-Hilal transferi iddiası geldi.

FutbolArena Dış Haber - Galatasaray'da Bafetimbi Gomis transferi bilmecesi yaşanıyor. Galatasaray yönetiminden zam talebinde bulunan ancak bu talebi geri çevrilen Bafetimbi Gomis için Fransız basınından flaş bir haber geldi. Suudi Arabistan ekibi Al-Hilal'in Gomis için kesenin ağzını açabileceğini yazdı.


Galatasaray Transfer: Gomis için Suudi Arabistan iddiası


Galatasaray'da Bafetimbi Gomis'in geleceği henüz netlik kazanmış değil. Fransız France Football Gazetesi, Gomis için flaş bir iddia ortaya attı. France Football, Galatasaray forması altında geçtiğimiz sezon gol kralı olan Gomis için Suudi Arabistan ekibi Al-Hilal'in 11 milyon Euro bonservis bedeli ve Gomis'e yıllık 6 milyon Euro'luk teklifte bulunabileceğini yazdı.

GALATASARAY'DA DEVAM ETMEK İSTİYOR
France Football, Galatasaray yönetiminden zam talebinde bulunan ancak bu tabeli geri çevrilen taraftarlar ile arasında soğukluk giren Gomis'in gönlünün önümüzdeki sezon Galatsaray'da kalmaktan yana olduğunu okuyucularına duyurdu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)