comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Fernando'ya transfer teklifi! Galatasaray'ın cevabı

11 Ağustos 2018, Cumartesi 20:18
GS Transfer: Fernando'ya transfer teklifi! Galatasaray'ın cevabı

Galatasaray'ın Brezilyalı ön libero oyuncusu Fernando'ya İngiltere Premier Lig'in transfer döneminin kapanmasına son gün kala transfer teklifi geldiği ortaya çıktı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın geçtiğimiz sezon İngiltere'nin Manchester City takımından kadrosuna kattığı ve geçtiğimiz sezon şampiyonlukta büyük verim aldığı Fernando Reges'i yeniden İngiltere kapıları açıldı. Ancak Galatasaray yönetimi Fernando için gelen bu teklifi reddetti. 


Galatasaray Transfer: Fernando'ya İngiltere'de teklif geldi


Galatasaray'ın geçtiğimiz sezon yaşadığı 21. şampiyonlukda büyük pay sahibi olan Brezilyalı ön libero oyuncusu Fernando Reges'e yeniden İngiltere kapısı açıldı. Fernando'nun menajeri İngiltere'de transfer döneminin kapanmasına 1 gün kala Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'a İngiltere'den bir kulübün Brezilyalı oyuncusu ile ilgilendiğini belirterek teklifi götürdü.

ABDURRAHİM ALBAYRAK, TERİM İLE GÖRÜŞTÜ
Abdurrahim Albayrak ve Fatih Terim gelen bu teklifi Fernando'dan memnun olduklarını belirterek kabul etmediler. Geçtiğimiz sezon İngiltere Premier Lig'den gelen başarılı orta saha oyuncusu için yeniden İngiltere kapıları kapanmış oldu. 


Fernando, Galatasaray'da ne yaptı?


Uzun yıllar İngiltere'nin Manchester City takımından transfer olarak Galatasaray'a gelen Brezilyalı yıldız Fernando Reges geçtiğimiz sezon Galatasaray'ın yaşadığı 21. şampiyonluğa doğrudan katkıda bulundu. 31 yaşındaki ön libero oyuncusu Fernando bu süreçte takımı adına 26 karşılaşmada 2,186 dakika süre aldı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (16 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.