comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Fatih Terim'den transfer açıklaması! 'Mali durumumuz ortada'

22 Haziran 2018, Cuma 23:47
GS Transfer: Fatih Terim'den transfer açıklaması! 'Mali durumumuz ortada'

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Instagram Tv (IG TV) adlı yeni platformda çok önemli açıklamalar yaptı. Fatih Terim, şampiyonluktan transfer konusuna kadar birçok konuyla ilgili açıklama yaptı. Fatih Terim'den resmi transfer açıklamaları geldi.

FutbolArena - Galatasaray'da yeni sezon öncesi hazırlıklar henüz başlamamışken Fatih Terim transfer ve geçen sezon kazanılan şampiyonlukla alakalı önemli noktalara değindi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, transferle alakalı basına sitem ederken mali durumlarının ortada olduğunu ve ihtiyaçlara göre transfer yapacaklarını söyledi. İşte Fatih Terim'in Instagram Tv'de söyledikleri
 

GS Haberi: Fatih Terim'in Instagram Tv'deki canlı yayınındaki sözleri


"UNUTULMAYACAK BİR ŞAMPİYONLUK"
21. şampiyonluk çok önemliydi. Tarih bu şampiyonluğu ayrı bir yere koyacak. Bundan herkes emin olabilir. Pek çok taraftarımızın bu kıymetli şampiyonlukla ilgili neler düşündüğünü biliyorum. Önemli olan taraftarlarımızın hayallerini gerçekleştirmekti.

"UNUTAMADIĞIM MAÇ..."

Gençlerbirliği maçında çok üzüldüm. Maçı tekrar seyredince daha da üzüldüm. 3 puanı kaybettiğimize üzüldüm. Önemli bir avantajı kaybettiğimize çok üzülmüştüm. Taraftarlarımız o maç sonunda öyle bir iş yaptı ki, üzüntümüzü daha çok çalışmaya çevirdik, daha da hırslandık. Ben takım otobüsüne bindim, olağanüstü bir atmosfer vardı. O an başka bir maç olsa konsantre olabilirdim. O gün şampiyonluk benim yüreğime işledi.

"ŞAMPİYONLAR LİGİ FARKLI BİR HAZIRLIK İSTER"

Galatasaray için Şampiyonlar Ligi çok önemli. Biz hep orada olmak istiyoruz. Bizim Şampiyonlar Ligi'nde güzel hatıralarımız var. Şampiyonlar Ligi'nde ilerlemek istiyoruz ancak eğri oturup doğru konuşmak lazım. Gerek ekonomik gerek fiziksel açıdan Avrupa'daki bazı takımlarla aramızda ciddi mesafe var. Şampiyonlar Ligi farklı bir hazırlık ve kapasite istiyor. Aynı zamanda bir ayrıcalık ve bu ayrıcalığın tadını çıkarmalıyız.

"ÇOK ÇALIŞMALIYIZ"

Kazanmak için mücadele edeceğiz. İstek, azim ve arzumuzu göstermek için çok çalışmalıyız. Real Madrid maçını hatırlayalım. O maçtaki gibi bir performans veya daha fazlası neden olmasın? Camiamız da çok istiyor; bunu biliyorum.
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Fatih Terim'in Instagram Tv'deki transfer açıklamaları (22 Haziran Cuma)


"TRANSFERDE ÇOK RAHAT DEĞİLİZ"

UEFA'nın kısıtlamalarıyla karşı karşıyayız. Elimizi kolumuz bağlayan maddeler var, çok rahat değiliz. Şartlar ne olursa yapabileceklerimiz var ve yapacağız. Galatasaray'a da yakışan budur. Transfer bahisleri var. İsim uydurma sezonu başladı. Sürekli bizim yanımızdaymış gibi davranan, takipçi sayısını arttırmak isteyen, duyumculuk adı altında adını duyurmaya çalışanlar var. İtibar etmeyin. Bizlere yaptığı kötülük, taraftara yaptıkları da ihanet oluyor. Sabırla rica ediyorum. Gelecek sefer bu isimleri ismiyle ifşa edebilirim. 

"DUYUMCULARA KANMAYIN"

Mali koşullarımıza, UEFA yaptırımlarına, ihtiyacımıza göre bazı isimlerle görüşüyoruz ve gece gündüz çalışıyoruz. Emeklerimizi hiçe sayacak duyumculara kanmayın. Bizim açıklamalarımızı bekleyin. Mümkün olduğunca açık bir şekilde taraftarlarımızı bilgilendireceğiz. Basında ve sosyal medyada bazı isimler beni de mutlu ediyor. Keşke alabilsek diyoruz.

"İSİM UYDURANLARA SELAM OLSUN"

Şampiyon olan kadroyu korumak istiyoruz. Yabancı sayımıza da baktığımız zaman çok fazla transfer yapma şansımızın olmadığını görebilirsiniz. Kızlarım bana şunu alıyormuşsunuz diye soruyorlar. İsimler arasında Milik var, İmbula var, Bacca var, Nuri Şahin var... Bu isimleri uyduranlara selam gönderiyorum. Gönül onları da almak ister ama koşullarımız belli.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.