comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Fatih Terim'den Ozan Tufan için transfer açıklaması

27 Temmuz 2018, Cuma 15:25
GS Transfer: Fatih Terim'den Ozan Tufan için transfer açıklaması

Galatasaray Teknik Direktör Fatih Terim, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamaların bazı kişiler tarafından magazin haline getirdiklerini belirterek, "Bir takımın kendinde düşünmediği her oyuncuyu kastettim. Bazı magazin severler Ozan Tufan'a bağladı işi. Ama ben Ozan Tufan'ı hiç istemedim" dedi.

FutbolArena - Galatasaray Transfer çalışmalarına devam ederken teknik direktör Fatih Terim'in Sakaryaspor maçı sonrası yaptığı açıklamaların ardından Ozan Tufan iddiası ortaya atılmıştı. Tunus'ta hazırlık maçı yapacak olan sarı kırmızılı takımda teknik direktör Fatih Terim konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. 
 

Galatasaray Transfer: Ozan Tufan, Galatasaray'a transfer olacak mı?


Havaalanında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim , geçtiğimiz günlerde yaptığı 3 büyükler kendi arasında transfer yapılabilmeli açıklaması sonrasında çıkan haberlerin sorulması üzerine,

"Benim söylediğimi iyi anlamak lazım. Derinliklerine iyi bakmak lazım. Yoksa işi magazin haline getirip, bazı arkadaşlarımız işi magazin haline getirdi. Ben derin bir şey söyledim. Yerli ve yabancı bütün oyuncuları kastettim. Bir takımın kendinde düşünmediği her oyuncuyu kastettim. Bazı magazin severler Ozan Tufan 'a bağladı işi. Ama ben Ozan Tufan 'ı hiç istemedim" diye cevap verdi.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"