comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Gomis Galatasaray'dan ayrılacak mı? Fatih Terim'in isteği...

17 Haziran 2018, Pazar 12:59
GS Transfer: Gomis Galatasaray'dan ayrılacak mı? Fatih Terim'in isteği...

Galatasaray'da Bafetimbi Gomis'in ayrılığı söz konusu. Peki, Fatih Terim bu konuda ne düşünüyor?

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın başarılı golcüsü Bafetimbi Gomis'in Çin'e transfer olacağı yönündeki iddialar güncelliğini korurken, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim bu konuda özel bir istekte bulundu. Galatasaray Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Galatasaray Haberleri: Bafetimbi Gomis transferinde son durum (17 Haziran 2018 Pazar)


Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'den Gomis ile ilgili bir talep geldi. 2018-19 sezonu hazırlıklarına 28 Haziran tarihinde başlayacak olan Galatasaray'da, teknik direktör Fatih Terim özellikle Fransız golcüsünün durumunun netleşmesini istedi.

UEFA'nın koyduğu 'sattığın kadar al' yani bonservis kısıtlaması nedeniyle transferde sakin ve dikkatli adım atmak zorunda olan Galatasaray'da, Terim kısa vadede Gomis'in durumunun çözüme kavuşmasını istedi.
Tecrübeli teknik adam, attığı 29 golle Galatasaray'ın şampiyonluğunda önemli rol oynayan ve Çin'e transferi söz konusu olan Gomis'in durumunun netleşmesini istedi. Menajeri halen Çin Kulüpleri ile görüşme halinde olan ve teklifleri değerlendiren Gomis'e göre kadro planlamasını revize edecek olan Terim, Fransız golcünün durumunun yeni sezon hazırlıklarının başlayacağı tarihe kadar belli olmasını istedi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)