comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Fatih Terim'den Badou Ndiaye için 3 madde

01 Haziran 2018, Cuma 11:59
GS Transfer: Fatih Terim'den Badou Ndiaye için 3 madde

Galatasaray'ın devre arasında Stoke City'e sattığı Badou Ndiaye ile ilgili Fatih Terim'in yönetime verdiği raporda 3 madde bulunuyor. Badou Ndiaye, Galatasaray'a geliyor mu?

FutbolArena Özel - Galatasaray transfer raporu ve taleplerini yönetime veren Teknik Direktör Fatih Terim, orta saha için Ndiaye'nin geri dönüşünü talep etmişti.

Stoke City'den ayrılmak isteyen Ndiaye'nin Terim aynı kontrat şartları yani yıllık 2 milyon 750 bin euro teklif edilerek kiralanmasını istedi.
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Galatasaray'da Badou Ndiaye transfer edilecek mi? (1 Haziran Cuma)


Terim, Başkan Cengiz ve Albayrak'da orta sahada en doğru hamlenin Ndiaye olacağını şöyle sıraladı
1- Ndiaye, Galatasaray takımı içinde çok seviliyor. Kısa süre içerisinde takım arkadaşları ile yakın bağlar ve ilişkiler kurmuş. Geri dönüşüne en başta arkadaşları sevinir.

2- Türkiye Ligini ve rakipleri çok iyi tanıyor. Kısaca diğer alternatiflerin aksine adaptasyon gibi bir süreç yaşamayacak

3- Galatasaray'ı ve hedeflerini çok iyi biliyor. Saha içinde de hem o hem de arkadaşları futbol dili olarak birbirlerini tanıyor.
 

Ndiaye'nin menajerinden transfer açıklaması


Galatasaray'da Mustafa Cengiz'in yeniden başkanlık koltuğuna oturması sonrasında transferde hareketlenmeler başladı. Adı yeniden Galatasaray ve diğer Türk takımlarıyla anılan Badou Ndiaye için oyuncunun menajerinden açıklama geldi. Basında geçen transfer iddiaları arasında yeniden Badou Ndiaye'nin ismi göze çarptı

Milliyet'in haberine göre, oyuncunun menajeri William D'avilla, “Badou böyle meydan okumaları seviyor. Stoke City'den ayrılma hakkına sahip. Galatasarayönemli opsiyonlardan bir tanesi. Sezon yeni bittiği için somut bir şey söylemek mümkün değil. 2 hafta içerisinde daha net konuşabilirim. Ama gözüken transferi Dünya Kupası'ndan sonra yapacak. Elbette Galatasaray'ı hâlâ çok seviyor ama diğer seçenekleri de görmemiz lazım" diye konuştu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)