comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Fatih Terim kararını verdi! Florya kapısını kapattı

28 Mayıs 2018, Pazartesi 21:14
GS Transfer: Fatih Terim kararını verdi! Florya kapısını kapattı

Galatasaray'da Standard Liege'e kiralanan Cavanda'nın üstü çizildi. Fatih Terim Carole hakkında da kararını erdi. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'da sezon başında Standard Liege Kulübüne kiralanan Luis Cavanda'ya kapılar kapalı. 2018-19 sezonu için çalışmalarını sürdüren teknik direktör Fatih Terim, Cavanda'nın üzerini çizdi.Galatsaaray'da Cavanda'nın yanı sıra bu sezon Sevilla'ya kiralık gönderen Carole hakkında da Terim'in kararı belli oldu. 

Carole'a sezon başı hazırlık kampında şans verecek olan Fatih Terim, Belçikalı sağ beki ise kadroda düşünmüyor. Mariano ve Linnes'i sağ bek mevkii için yeterli gören Fatih Terim, 1 yıl daha kontratı olan Cavanda'nın gönderilmesini isteyecek
FATİH TERİM BODRUM'DA!

Sezonun sona ermesi ve Galatasaray'ın şampiyonluğa ulaşmasına karşın geçtiğimiz hafta 3 gün Florya'ya kapanan Teknik Direktör Fatih Terim, Bodrum'a gitti. Yeni sezon planlamasını büyük ölçüde hazırlan Fatih Terim, çarşamba günü Bodrum'a gitti.

21. şampiyonluk kupası ile tamamlanan yorucu, zorlu sezonun yorgunluğunu atmak için Terim, genel kuruldan önce hafta içinde Bodrum'a giderek ailesi ile beraber birkaç gün dinlenmek istedi. Terim'in, hafta içinde çarşamba günü İstanbul'a dönmesi bekleniyor.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"