comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Fatih Terim Emre Mor'u alacak mı?

05 Mayıs 2018, Cumartesi 09:26
GS Transfer: Fatih Terim Emre Mor'u alacak mı?

Galatasaray Transfer Haberleri Emre Mor ismiyle ön plana çıkıyor. Galatasaray Emre Mor'u transfer edecek mi? Detaylar haberimizde...

Galatasaray Transfer Haberleri Emre Mor ismiyle öne çıktı. Fatih Terim'in Milli Takıma kazandırdığı Emre Mor, Galatasaray'a gelecek mi? Galatasaray transfer haberlerini FutbolArena'dan takip edin!


Galatasaray Transfer Haberleri Bugün: Emre Mor gelecek mi? (5 Mayıs 2018)


Galatasaray Transfer Haberleri Bugün Emre Mor'un Galatasaray'a geleceği iddiası ile öne çıktı. Fatih Terim'in Danimarka'da oynadığı dönemde Milli Takıma kazandırdığı ve EURO 2016'da en iyi futbolcunu Fatih Terim ile oynayan Emre Mor daha sonra Borussia Dortmund ve Celta Vigo'da hayal kırıklığı yarattı. 

Takvim'in haberine göre Emre Mor, Fatih Terim'e telefonda, "Hocam İspanya'da çok mutsuzum. Bir türlü kendimi kabul ettiremedim. Çok çalışıyorum ama hocamla sorunlar yaşıyorum. Şu anda da kadro dışıyım. Türkiye'ye gelerek G.Saray'da oynamak istiyorum" dedi. Fatih Terim bu sözler üzerine Emre Mor'a şöyle cevap verdi: "Sen benim evladımsın. Danimarka'da oynarken seni milli takıma alan bendim. Senin yeteneklerin ortada. Sezon sonunu bekle. Seni G.Saray'da istiyorum. Sen kıymetli bir oyuncusun."

 

Emre Mor Celta Vigo'da nasıl oynadı?


Emre Mor bu sezon Celta Vigo'da La Liga'da 23 maçta forma giydi ve 1 gol attı, 3 asist yaptı. Genç futbolcu toplamda 27 maçta görev aldı. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"