comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Fatih Terim biletlerini kesti! Galatasaray'dan ayrılacak futbolcular...

20 Nisan 2018, Cuma 09:41
GS Transfer: Fatih Terim biletlerini kesti! Galatasaray'dan ayrılacak futbolcular...

Galatasaray transfer haberleri kapsamından gelecek oyunculardan önce gidecek oyuncuların haberleri çıkmaya başladı. Akhisarspor maçı sonrasında Fatih Terim'in göndereceği oyuncuların sayısı arttı.

Galatasaray Transfer Haberleri kapsamında son günlerde gelecek oyunculardan ziyade gidecek oyuncuların haberleri ön plana çıkıyor. Fatih Terim'in son Akhisarspor mağlubiyetinden sonra göndereceği oyuncuların sayısını arttırdığı yazıldı. Galatasaray transfer haberlerini FutbolArena sayfalarından okuyabilirsiniz.


Galatasaray'da sözleşmesi biten futbolcular 2018


Galatasaray'da bu sezon sözleşmesi biten çok sayıda futbolcu bulunuyor. Takvim'in haberine göre sözleşmesi biten oyunculardan Latovlevici, Yasin Öztekin, Carrasso, Eray, Tarık, Hakan Balta ve Koray Günter ile sözleşme yenilenmeyecek. Bu 7 oyuncu dışında Eren Derdiyok, Tolga Ciğerci ve Ahmet Çalık'ın da biletlerinin kesildiği yazıldı. Habere göre Fatih Terim tam 10 futbolcuyu gelecek sezon takımda düşünmüyor...

İŞTE SÖZLEŞMESİ BİTENLER
Galatasaray'da Yuto Nagatomo ve Jason Denayer'in kira sözleşmeleri bitiyor. Ayrıca Carrasso, Hakan Balta, Donk, Yasin Öztekin, Latovlevici, Koray Günter ve Eray İşcan da sözleşmesi biten oyuncular olarak göze çarpıyor.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Ekim 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.