comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Emre Akbaba'dan imza töreninde Fenerbahçe sorusuna yanıt

18 Ağustos 2018, Cumartesi 20:52
GS Transfer: Emre Akbaba'dan imza töreninde Fenerbahçe sorusuna yanıt

Galatasaray'da yeni transferler Onyekuru, Muğdat Çelik, Nagatomo ve Emre Akbaba için imza töreni düzenlendi. 

FutbolArena - Galatasaray kulübü Onyekuru, Nagatomo, Muğdat Çelik ve Emre Akbaba için imza töreni düzenledi. İmza töreninde son yeni transfer Emre Akbaba yaşanan süreçte Fenerbahçe ve Başakşehir'in kendisine teklifte bulunup bulunmadığı yönündeki sorulara da yanıt verdi. 

Nagatomo:
Galatasaray'la sözleşme imzaladığım için çok mutluyum. Kulübün ne kadar büyük bir camia ve büyük bir taraftar grubuna hitap ettiğini gördüm. İnanılmaz iyi bir arkadaşlarlık var. İnanılmaz iyi bir hocamız var. Tekrardan Galatasaray'da oynayacağım için çok mutluyum. 
Onyekuru:
Türkiye'nin en büyük kulübüne geldim. Avrupa'nın en büyük ve en tanınmış kulüplerinden birine geldi. Çok değerli ve tecrübeli bir oyuncumuz var. Takım arkadaşlarım da aynı şekilde. Benim için genç bir oyuncu için Galatasaray çok önemli bir adım. 

Muğdat: 
Arkadaşlarıma katılıyorum. Buraya geldiğim için çok mutluyum. 80 milyondan kimse sorsanız Galatasaray'a gelmek ister. Ben de burada başarılı olmak istiyorum. İnşallah başarılı olurum. 

EMRE AKBABA'NIN İMZA TÖRENİNDEKİ AÇIKLAMALARI

Galatasaray'a gelmemde emeği olan Mustafa Cengiz ve Abdürrahim Albayrak başkanımıza, Fatih Terim hocamıza teşekkür ediyorum. Taraftarların ilgisini karşılıksız bırakmak istemiyorum. En yakın zamanda kutsal parçalı formayı giyip taraftarlarımıza başarılar kazandırmak istiyorum. 

Emre Akbaba sosyal medyada uzun süredir dolaşan Galatasaray formalı fotoğrafı için yaptığı açıklamada, "Trabzonspor maçıydı. Son maçta ondan sonra şampiyonluk kutlamaları olmuştu. Hoca da o zaman Fatih Terim'di. O gün Galatasaray formasıyla sahada olmanın hayalini kurdum. Hayalimi yaşamama az kaldı." dedi. 

"FFP KURALLARINDAN DOLAYI BİLGİ ALDIM"

Şampiyonlar Ligi konusunda bilgi sahibi olmak için menajerime ilettim. Böyle bir sıkıntı yaşanabilecek mi diye sordum. Onun dışında hedeflerim tabi ki kupalar kazanmak.

"FENERBAHÇE VE BAŞAKŞEHİR İLE GÖRÜŞMELER OLDU AMA GÖNLÜM GALATASARAY'DAYDI"

Fenerbahçe ve Başakşehir büyük kulüpler. Onlarla da görüşmeler oldu. Fazla detaya girmeyeceğim. Benim gönlüm Galatasaray'daydı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)