comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Emre Akbaba transferinde geri adım atıldı

31 Temmuz 2018, Salı 00:04
GS Transfer: Emre Akbaba transferinde geri adım atıldı

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in istediği futbolculardan Emre Akbaba'nın transferinde yönetim geri adım attı. 

FutbolArena Özel - Galatasaray, Emre Akbaba transferinde Alanyaspor'un 5 milyon euro konusundaki ısrarı üzerine geri adım attı. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Emre Akbaba transferi ne durumda?


Emre Akbaba için Alanyaspor'un 5 milyon euroluk ısrarı Galatasaray'a geri adım attırdı. Teknik Direktör Fatih Terim'in beğendiği ve takımında görmek istediği Emre için kulübü takas formüllerine kapıyı kapattı.

Oyuncu takasına yanaşmayıp 5 milyon euro bonservis bedelinde ısrarcı olan Alanyaspor'un bu tavrı da Cimbom'un geri çekilmesine neden oldu.
Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu'nun " Galatasaray'ın teklifi komikti" ifadeleri de sarı kırmızılı camiadan tepki alırken Emre Akbaba'yı kadrosuna katmak isteyen Galatasaray acele etmeme kararı aldı.
Uefa kısıtlaması gereğince satmadan transfer harcaması da yapamayan Galatasaray, bu yüzden Emre transferinde frene bastı. Bu arada Galatasaray'da forma giymek isteyen Emre Akbaba'nın kontratı sezon sonunda bitecek ve başarılı oyuncu istediği takıma Ocak ayında imza atabilecek.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"