comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Diagne, Galatasaray'a transfer olacak mı?

31 Ağustos 2018, Cuma 13:31
GS Transfer: Diagne, Galatasaray'a transfer olacak mı?

Kasımpaşa Başkanvekili Hilmi Öksüz, Senegalli golcü Diagne'nin Galatasaray'a transfer olacağı yönündeki iddialara cevap verdi.

FutbolArena - Galatasaray Transfer çalışmalarına devam ederken gündeme gelen isimlerden biri olan Kasımpaşalı Diagne için Hasan Hilmi Öksüz'den açıklama geldi. Kasımpaşa'da başkanvekil Hilmi Öksüz, yenisafak.com servisinden Mustafa Göksel'e, Diagne'nin transfer durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.
 

Galatasaray Transfer: Galatasaray, Diagne'yi transfer etti mi?


Transferin son günü olması nedeniyle Diagne'nin ayrılışının söz konusu olmadığını ifade eden Öksüz, Galatasaray iddiaları hakkında ise şöyle konuştu:

"Galatasaray'ın Diagne ile ilgili bir girişimi olmadı. Zaten Galatasaray'ın Diagne'yi alacak parası olduğunu da sanmıyorum. Trezeguet için de şu anda bir durum yok. Oyuncularımızı satmak gibi bir düşüncemiz yok. Transferin de son günü. Zaten şu aşamada konuşmayız bile. Trezeguet'in serbest kalma maddesini biliyorsunuz. Artık herkes bunun farkında. Diagne'nin serbest kalma maddesi ise bulunmuyor. Onun için bir bedel belirlemedik."

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!