comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Cenk Özcan: ''Galatasaray'da Emre Akbaba ve Aziz Behich bitme noktasına geldi''

04 Temmuz 2018, Çarşamba 00:22
GS Transfer: Cenk Özcan: ''Galatasaray'da Emre Akbaba ve Aziz Behich bitme noktasına geldi''

Galatasaray'da gündem transfer. Teknik direktör Cenk Özcan, FutbolArena TV'ye Galatasaray'ın Emre Akbaba ve Aziz Behich transferlerini bitirme noktasını geldiğini açıkladı. 

FutbolArena - Teknik Direktör Cenk Özcan, FutbolArena TV'de gündemi değerlendirdi. Cenk Özcan, Galatasaray'ın transfer çalışmaları kapsamında gündemine gelen iki yıldız Emre Akbaba ve Aziz Behich isimlerini değerlendirdi. Cenk Özcan, Galatasaray'ın Emre Akbaba ve Aziz Behich transferlerini bitirme noktasını geldiğini açıkladı. 


Galatasaray Transfer: Galatasaray'da Emre Akbaba ve Aziz Behich transferi sesleri


FutbolArena TV'de transfer gündemini değerlendiren teknik direktör Cenk Özcan, Galatasaray'ın transfer gündemini değerlendirdi. Cenk Özcan, Galatasaray'ın ilerleyen günlerde İtalya'nın İnter takımında forma giyen ve Brezilya Milli Takımı ile Dünya Kupası'nda boy gösteren Miranda transferi konusunda girişimlere başlayacağını aktardı. 

''TRANSFERLER SON AŞAMAYA GELDİ''
"Galatasaray Emre Akbaba ve Aziz Behich transferinde son aşamaya geldi. Cuma günü bu transferler sonuçlanabilir. Ayrıca Fatih Terim geriden oyun kuran bir takım istiyor ve bu doğrultuda sol ayaklı stoper konusunda arayış sürüyor. Galatasaray'ın Inter'le olan ilişkileri çok iyi. Miranda ile ilgili önümüzdeki günlerde bir girişimin olması bekleniyor."

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)