comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Belhanda açıkladı: "Gitmek istemediğimi yönetime söyledim"

22 Ağustos 2018, Çarşamba 18:38
GS Transfer: Belhanda açıkladı:

Galatasaraylı futbolcu Belhanda, Suudi Arabistan'a gitmek istemediğini ve Türkiye'de kalmayı tercih ettiğini sarı kırmızılı yönetime söylediğini açıkladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da Emre Akbaba transferinin ardından Belhanda için Suudi Arabistan'dan Al Nassr takımından gelen transfer teklifinin ardından Faslı yıldız bu öneriyi neden reddettiğini açıkladı. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Belhanda Galatasaray'dan ayrılacak mı?


Galatasaray'a geldiği günden bu yanan beklenen performansı sergileyemeyen Younes Belhanda, Arap basınına yaptığı açıklamada Galatasaray yönetimine takımda kalmak istediğini ve Suudi Arabistan'a gitmek istemediğini söyledi. 

Belhanda yaptığı açıklamada, "Galatasaray'da mutluyum. Suudi Arabistan'a transfer olmak istemedim ve bunu da yönetime söyledim. Çünkü Galatasaray formasıyla Şampiyonlar Ligi'nde önemli hedeflerim var." ifadelerini kullandı. 
 

Belhanda'nın geçen sezonki performansı 


Galatasaray'ın Younes Belhanda transferi için en az 10 milyon Euro'luk bir teklif beklediği ifade ediliyor. 28 yaşındaki Younes Belhanda ise 3 gol atarken 8 asist yaptı. Kupada da 2 asist yapan Younes Belhanda sezonu 3 gol ve 10 asistle tamamladı. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz


FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)