comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Badou Ndiaye Galatasaray'da! Fatih Terim açıkladı

20 Ağustos 2018, Pazartesi 00:18
GS Transfer: Badou Ndiaye Galatasaray'da! Fatih Terim açıkladı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Ndiaye transferini Göztepe maçının ardından açıkladı. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Göztepe maçının ardından basın toplantısında Ndiaye transferini açıkladı. Terim, taraftarlara müjdeyi verdi ve Ndiaye'nin hafta arasında takıma katılacağını söyledi. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Ndiaye Galatasaray'a transfer oldu mu?


Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Göztepe maçının ardından düzenlediği basın toplantısında idari şartlar yerine getirildiği izaman Ndiaye'nin Pazartesi veya Salı günü takıma katılacağını söyledi. Terim ayrıca kiralama bedelinin bedelsiz olarak gerçekleşeceğini söyledi." 
 

Galatasaray'ın Badou Ndiaye transferin son durum 


FutbolArena'nın geçtiğimiz hafta duyurduğu haberde Galatasaray'ın eski oyuncusunun menajeri, garanti parası ve menajerlik ücretiyle birlikte sarı kırmızılılardan 3.5 milyon euro istedi.  Bu rakamı ise Galatasaray yönetimi oldukça yüksek buldu.  Sarı kırmızılılar, Ndiaye'den yıllık ücretini 2.7 milyon euroya düşürmesi istedi ve menajerlik ücreti ile birlikte toplam 3 milyon euroluk teklif yaptı.

Senegalli futbolcu, Galatasaray'ın bu teklifini kabul ederse transferde somut adımlar atılacak. Yapılan son görüşmelerin ardından tarafların anlaşmasına yakın. Ayrıca Stoke City kulübü  Stoke City, yıllık maliyetine karşılık Ndiaye'nin Galatasaray'a 1 yıllığına kiralanmasına onay verdi!
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"