comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Badou Ndiaye açıkladı! Galatasaray'a dönecek mi?

23 Haziran 2018, Cumartesi 15:27
GS Transfer: Badou Ndiaye açıkladı! Galatasaray'a dönecek mi?

Galatasaray transfer haberleri gündeminin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Badou Ndiaye, Galatasaray'a transfer olma iddiaları hakkında konuştu.

FutbolArena - Galatasaray devre arasında 16 milyon euro karşılığında sattığı Badou Ndiaye'yi gelecek sezon yeniden kiralamak istiyor. FutbolArena TV yayınına bağlanan Milliyet Muhabiri Senad Ok, Rusya'da görüştüğü Badou Ndiaye'nin Galatasaray'a gelmeye sıcak baktığını anlattı.


Galatasaray Transfer Haberleri: Badou Ndiaye'de son durum (23 Haziran 2018)


Galatasaray transfer haberleri kapsamında en çok ismi geçen oyunculardan biri Badou Ndiaye, Senegal Milli Takım kampında Ndiaye ile görüşen Milliyet Gazetesi'nden Senad Ok, yıldız ismin Galatasaray'a gelmeye sıcak baktığını söylerken, "Ndiaye'ye ısrarla Galatasaray'a gelip gelmeyeceğini sordum. Hem söylemleri, hem de vücut dili gelmeye çok hazır. Stoke ile Galatasaray anlaşırsa Ndiaye gelecek gibi görünüyor." dedi. 

BADOU Ndiaye futbolarena ile ilgili görsel sonucu
 

Badou Ndiaye, Stoke City'de nasıl oynadı?


Badou Ndiaye devre arasının son günlerinde transfer olduğu Stoke City'de 13 maça çıkarken bu maçların hepsine ilk 11'de başladı ve iki gol atarken bir de asist yapabildi. 27 yaşındaki orta saha oyuncusu sezonun ilk yarısında Galatasaray'da çıktığı 17 lig maçında ise 1 gol atıp 3 de asist yapmıştı.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)