comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: "Arda Turan sezon sonunda Galatasaray'da"

07 Ocak 2020, Salı 14:47
GS Transfer:

Başakşehir ile yollarını ayıran Arda Turan ile ilgili Galatasaray iddiası ortaya atıldı.

FutbolArena - Başakşehir ile karşılıklı anlaşarak sözleşmesini fesheden Arda Turan ile ilgili Galatasaray iddiası öne sürüldü. İtalyan gazeteci Nicolo Schira, Arda Turan'ın sezon sonuna kadar Barcelona'da kalacağını ve yaz döneminde de Galatasaray'a transfer olacağını iddia etti. 
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Arda Turan, Galatasaray'a dönecek mi?


Başakşehir ile karşılıklı anlaşma sonucu sözleşmesini fesheden Arda Turan'ın Galatasaray'a transferi gündemden düşmüyor. Sarı kırmızılılarda Mustafa Cengiz'in, "Gündemimizde yok" açıklamasının ardından Arda Turan hakkında İtalyan gazeteci Nicolo Schira'dan bir iddia geldi. Sosyal medyadan haberi paylaşan Schira, "Arda Turan, Barcelona'ya dönerek sezon sonuna kadar bekleyecek. Sözleşmesi bitince Galatasaray'a transfer olacak" dedi.

FATİH TERİM'DEN ARDA TURAN AÇIKLAMASI
"Başkanımız Arda Turan için "Gündem dışı, gündemimide yok." dedi ama ben o cümleyi kullanmam. Bir oyuncu Galatasaray'a hizmet etmiş, Galatasaray'ın altyapısında yetişmiş ve giderken de para kazandırmışsa ben o cümleyi kullanmam. Arda olmaz başkası olmaz. Başkanımız öyle takdir etmiş ama ben öyle bir cümle kurmam.  Arda bir kez ben Galatasaray'a geleyim diye dilekte bulunmadı. Böyle bir isteği bulunmadı. Ben de kimseye ne alın, ne almayın dedim."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"