comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Andreas Cournelius, Kostas Mitroglou, Gianluca Lapadula (31 Ağustos Cuma)

31 Ağustos 2018, Cuma 10:01
GS Transfer: Andreas Cournelius, Kostas Mitroglou, Gianluca Lapadula (31 Ağustos Cuma)

Galatasaray transfer haberleri bugün yeni isimlerle gündeme geldi. 31 Ağustos Cuma, basında çıkan Galatasaray transfer haberlerini sizler için derledik.

GS Transfer - Galatasaray transfer haberleri gündemi bugün yeni isimlerle dikkat çekti. Günün Galatasaray transfer haberlerini sizler için derledik...
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Andreas Cournelius, Kostas Mitroglou, Gianluca Lapadula (31 Ağustos Cuma)


Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken son gün için iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Golcü arayışında olan Galatasaray'da hummalı bir çalışma söz konusu. Sarı-Kırmızılı takım, Marsilya'da oynayan Kostas Mitroglou bir kez daha gündeme geldi. FutbolArena'nın paylaştığı haberde ise Andreas Cornelius için Galatasaray'ın nabız yokladığı belirtilmişti. Galatasaray'ın 3 milyon euroluk bu teklifine İtalyanlar da yeşil ışık yakarken Atalanta'nın Kopenhag ile oynadığı maçta görev alan oyuncunun menajeri ile bugün son bir görüşme yapılacak. Şartlarda anlaşma sağlanırsa Cournelius Galatasaray'ın yeni golcüsü olacak.

Basında Vincent Aboubakar, Gianluca Lapadula gibi isimler de gündeme gelirken Ömer Toprak için de Galatasaray'ın devrede olduğu öne sürüldü.


GALATASARAY TRANSFER HABERLERİ

Ömer Toprak - Borussia Dortmund - Fanatik
Andreas Cournelius - Atalanta - FutbolArena
Kostas Mitroglou - Marsilya - Fanatik
Vincent Aboubakar - Porto - Fanatik
Younes Belhanda - Nice - FutbolArena
Gianluca Lapadula - Genoa - Tutto Mercato  

FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)