comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Al Hilal'in Feghouli için transfer kararı

22 Ağustos 2018, Çarşamba 22:13
GS Transfer: Al Hilal'in Feghouli için transfer kararı

Al Hilal'in Gomis ile birlikte Feghouli için de transfer görüşmelerini yürüttüğü iddialarına rağmen Suudi Arabistan kulübünün gündeminde Cezayirli futbolcu yer almıyor. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Gomis'in Al Hilal'a transferi için yapılan görüşmeler doğrultusunda Suudi Arabistan kulübünün Fransız yıldızla birlikte Feghouli'yi de transfer edeceği iddia edilmişti. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Feghouli Galatasaray'dan ayrılıyor mu?


Galatasaray'da Gomis dışında Feghouli'nin de Suudi Arabistan'a transfer olacağı yönündeki iddiaların ardından Al Hilal'in, Fransız yıldızla birlikte Feghouli'yi de istediği öne sürüldü. Ancak Al Hilal kulübü yetkilileri Feghouli'yi gündemlerine almadı ve sadece Gomis için golcü futbolcunun menajeriyle görüşmelerini yürüttü. 

ŞANSAL BÜYÜKA'NIN İDDİASI
beIN Sports'ta Şansal Büyüka, Feghouli için şu anda Galatasaray yönetiminin pazarlık masasında olduğunu söylerken, "Galatasaray, Feghouli'nin Suudi Arabistan'ın Al Hilal takımına satışı için pazarlık masasında. Feghouli 5.5 milyon euro istiyor. Eğer ikna edilirse belki de yarın Galatasaray'a veda edecek. 1 saat içinde bu iş netleşebilir." ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!