comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Ahmed Musa, Trezeguet ve Emre Akbaba transferlerinde son durum

03 Temmuz 2018, Salı 00:18
GS Transfer: Ahmed Musa, Trezeguet ve Emre Akbaba transferlerinde son durum

Galatasaray'ın transfer gündemindeki son gelişmeleri Hürriyet Gazetesi'nden Ali Naci Küçük, FutbolArena'ya aktardı. Trezeguet, Ahmed Musa ve Emre Akbaba transferlerinde son durum ve tüm ayrıntılar. 

FutbolArena - Galatasaray'ın gündemindeki Ahmed Musa, Trezeguet ve Emre Akbaba'daki son gelişmeleri Hürriyet Gazetesi'nden Ali Naci Küçük, FutbolArena TV Transfer Gündemi programında aktardı. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Galatasaray'ın Trezeguet transferinde son durum?


İŞTE ALİ NACİ KÜÇÜK'ÜN CANLI YAYINDA AKTARDIKLARI

Fatih Terim ve yönetim Trezeguet konusunda kararlı. Mısırlı futbolcu da Rusya'dan direkt olarak İstanbul'a ve oradan Ali Samiyen'e gelerek Galatasaray'ı istediğini göstermiş oldu. Kendisiyle prensip anlaşmasına vardı. Bonuslarla birlikte yıllık 2 milyon euro teklifi Trezeguet kabul etti. Sözleşme 4 yıllık. Futbolcu da benim önceliğim Galatasaray ifadesini birçok kişiye söyledi. Kendisine "Tatilini yap ve bizden haber bekle dendi. Bu aşamada Kasımpaşa kulübüyle görüşmeler devam edecek. 
"AHMED MUSA TRANSFERİ ZORA GİRDİ"

Fatih Terim 2013'ten bu yana Ahmed Musa'yı beğeniyor. Ünal Aysal döneminde dahi Fatih Terim'in yönetime sunduğu raporda Ahmed Musa'nın ismi vardı. Ancak Dünya Kupası'nda attığı gollerden sonra transfer zora girdi. 

"EMRE AKBABA TRANSFERİNDE TOLGA CİĞERCİ + PARA FORMÜLÜ"

Emre Akbaba transferinde yönetimin para + gözden çıkarılan Tolga Ciğerci önerisi var. Bu formül üzerinden görüşmeler devam ediyor. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"