comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Abdurrahim Albayrak'tan transferde Trezeguet taaruzu

13 Temmuz 2018, Cuma 17:08
GS Transfer: Abdurrahim Albayrak'tan transferde Trezeguet taaruzu

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken Slavia Prag'a transferi son anda iptal olan Trezeguet için Abdurrahim Albayrak'ın devreye girdiği iddia edildi. Trezeguet, Galatasaray'a geliyor mu? Detaylar haberimizde.

FutbolArena Özel - Galatasaray Kulübü 2.Başkanı Abdurrahim Albayrak, Trezeguet transferini sonuçlandırmak için temaslarını sıklaştırdı.
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Galatasaray, Trezeguet transferinde ne durumda? (13 Temmuz Cuma)


Mısırlı futbolcu ile 1.8 milyon eurodan 4 yıllığına anlaşan Galatasaray'da, 2.başkan Albayrak, Kasımpaşa Kulübü ile anlaşma zemini arıyor.

Sarı- Kırmızılı yönetici, UEFA kısıtları gereğince Trezeguet'nin bonservisi için transfer geliri beklerken 5.9 milyon euro olan serbest kalma bedelini çözmek ve Kasımpaşa'nın, Galatasaray'ı beklemesi için ' Trezeguet'nin bir sonraki satışından yüzde 10 pay' teklif ettiği öğrenildi.
 

Trezeguet'in Slavia Prag'a transferinin iptal sebebi


Bir süredir Galatasaray'ın transfer listesinde olan Trezeguet, Slavia Prag ile sözleşme imzalamak üzere Prag'a giden Mısırlı futbolcu sağlık kontrolünden geçtikten sonra kulüple anlaşma sağlayamadı. 4 yıllık sözleşme imzalaması beklenen Trezeguet, Slavia Prag yetkilileriyle anlaşamayınca masadan kalktı. Çekya basınına göre bu transfer son dakikada iptal oldu. 
Trezeguet'nin geleceği konusunda yapılan açıklamada şu anda hala Kasımpaşa'nın oyuncusu olduğu ve geleceğiyle ilgili belirsizliğin devam ettiği söylendi. 
 

Trezeguet nasıl bir futbolcu?


Trezeguet'in henüz 23 yaşında olduğuna ve daha önünde tecrübelenmek için çok yol bulunduğuna dikkat çeken FutbolArena Editörü Sinan Yılmaz, "Yetenekleri olan bir futbolcu, bu tartışılmaz ama oyun disiplininde, takım oyununu oynama noktasında eksikleri var. Fatih Terim'in bunları ciddi manada geliştirmesi gerekiyor." derken, "Eksikleri ve artıları olan bir oyuncu, riskli bir transfer" şeklinde konuştu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"