comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Abdürrahim Albayrak: 'Modeste'den vazgeçtik ama...'

28 Ağustos 2018, Salı 00:02
GS Transfer: Abdürrahim Albayrak: 'Modeste'den vazgeçtik ama...'

Galatasaray'da son dakika! Abdürrahim Albayrak Modeste transferinden vazgeçtiklerini fakat buna rağmen forvet transferi yapacaklarını söyledi. 

FutbolArena - Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak, Alanyaspor maçının ardından transferle ilgili konuştu ve Modeste'den vazgeçtiklerini, buna rağmen forvet alacaklarını söyledi. 

"DAHA İYİ OLACAĞIZ"
Daha iyi olacağız. Eksiklerimiz var. Tüm arkadaşlara ve taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Pazartesi ve geç saatte maç olmasına rağmen bizi yalnız bırakmadılar. İyi ki varlar. Hepsine teşekkür ediyorum. Allah işlerini rast getirsin. 

"GÜZEL MAÇ OLDU"

Güzel bir maç oldu. İkinci yarıya fırtına gibi girdik ve 6-0 gibi net bir skorla Allah'ıma şükürler olsun sahadan ayrıldık. 

"ALİ DÜRÜST EMRE AKBABA TRANSFERİNDE GÖRÜŞMEDE YOKTU"

Alanyaspor Başkanı pazara kadar değil, mezara kadar dostumdur. Kulüpler Birliği Toplantısı vardı. TFF tarafından Ali Dürüst bey gelmişti. 11'de başlayan saat 14:00'e doğru bitti. Çok acıktık ve yemek yedik. Benim de acil bekleyen imzalarım vardı. Şoförümü yemek almaya gönderdik. Hasan başkan birazdan gelirim dedi. Ali Dürüst çok sevdiğim bir insan. Kimse aramızı açamaz. Tam yemek geldi, Hasan başkan geldi. 2 kişilik yemek söyledik, 3'e bölün yemeği dedim. Ali Dürüst gitti. 

"MODESTE'DEN VAZGEÇTİK"

Forvet kesin alacağız. 1, hatta 2 tane alacağız. Fatih Terim hocamızın sürprizleri bitmez. Modeste transferi olmayacak. Galatasaray'ın riske girecek durumu yok. Transferden vazgeçtik.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)