comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Transfer: Abdürrahim Albayrak açıkladı: "Nagatomo ve Garry Rodrigues'in transferi..."

23 Mayıs 2018, Çarşamba 00:44
GS Transfer: Abdürrahim Albayrak açıkladı:

Abdürrahim Albayrak, yeni sezonda Galatasaray'ın transfer politikası hakkında açıklamalarda bulunurken, Nagatomo ve Garry Rodrigues'in gelecekleri hakkında da konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray'ın önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olmasından dolayı taraftarların en fazla merak ettiği transfer konusunda açıklamalarda bulunan Abdürrahim Albayrak, yine sezon ortasında kiralanan Nagatomo'nun bonservisini kesin olarak alacaklarını söyledi. 


Galatasaray Nagatomo'nun bonservisini alacak mı?


Abdürrahim Albayrak, Nagatomo'nun transferiyle ilgili yaptığı açıklamada, "Nagatomo'nun bonservisini kesin olarak alacağız. Nagatomo bizde mutlu. Biz de onunla mutluyuz. Kesinlikle bonservisini alacağız." dedi. 

Abdürrahim Albayrak yeni sezonda Galatasaray'ın transfer politikası hakkında ise, "Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edeceğiz ve bu sebeple oyuncu satmayı düşünmüyoruz. Fatih hoca ile çok ciddi transfer çalışmamız var. UEFA'nın limitini aşmayız. Başkanımızın talimatıyla çok güzel bir çalışma hazırladık. Galatasaray çok iyi bir şekilde, iyi bir transfer politikasıyla daha az maliyetle daha iyi işler yapacağımıza bütün Galatasaray taraftarı emin olabilir." dedi. 
 

Garry Rodrigues Galatasaray'dan ayrılacak mı?


Abdürrahim Albayrak son olarak Fatih Terim yönetiminde sergilediği başarılı performansla şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Garry Rodrigues için ise kulübe herhangi bir teklif gelmediğini söyledi. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"