comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Son dakika - Nevzat Dindar'a kulüpten sert cevap! "Uydurma..." (26 Mart 2018 Pazartesi)

26 Mart 2018, Pazartesi 18:07

Galatasaray kulübünden Milliyet Gazetesi'nden Nevzat Dindar'ın, Dursun Özbek'in ibra edilmemesi için zemin oluşturulacağı yönündeki habereine sert bir cevap. 26 Mart 2018 Pazartesi GS Haberleri. 

FutbolArena - Galatasaray yönetiminden son dakika açıklaması! Günün Galatasaray Haberleri bölümünde Milliyet Gazetesi'nden Nevzat Dindar'ın gündeme oturan gelişmede, Mart ayındaki genel kurulda Dursun Özbek'in ibra edilmemesi için zemin oluşturulduğu haberlerine kulüpten açıklama geldi. 

GALATASARAY'DAN AÇIKLAMA

Galatasaray camiasını ayrıştırıcı, bölücü, birbirine düşürücü, kaynağı belirsiz, masa başı, uydurma haberler üretilmekte ve Mali Genel Kurul ile Mayıs seçimlerine doğru giderek artmaktadır. Nitekim, Milliyet Gazetesi spor muhabiri Nevzat Dindar'ın bu bağlamda Mali Genel Kurul ile ilgili gerçeği yansıtmayan haber ve yorumlarına devam ettiği görülmektedir.

Yönetimimiz, camiaya verdiği şeffaflık, samimiyet ve doğruluk ana ilkeleri doğrultusunda resmi olarak açıklamalarda bulunmaktadır. Bu resmi açıklamaların dışında Genel Kurul ile ilgili yazılan tüm haberler asılsızdır.

Yönetimimiz, Genel Kurul'un, camiaya yakışır şekilde sağlıklı ve huzur içinde geçmesi adına tüm önlemleri almaktadır. Yönetim Kurulumuzun Mali Genel Kurul için ibra ya da ibrasızlık için özel bir çalışması yoktur.

Bu tip haberlere itibar edilmemesini ve camiayı bölücü bu tip asılsız haberleri yapan muhabir ve kurumların akreditasyonunu iptal edeceğimizi, ilgililer hakkında TCK m.267 ve TCK m. 125 uyarınca savcılığa suç duyurusunda bulunulacağını bildiririz.


Galatasaray'ın yalanladığı haberler


Milliyet'teki habere göre, Galatasaray'da Bşakan Mustafa Cengiz ve ekibinin, kendisinden önceki başkan Dursun Özbek'i ibra ettirmemek için beyin fırtınası yaptıkları ifade edildi. Denetim kurulu raporlarında geri adım atmak zorunda kalan Cengiz ve ekibi, bu kez de oylamanın yöntemi konusunda ezber bozmak istiyor. oylamanın kapalı yapılması için harekete geçen Mustafa Cengiz ve diğer isimler bunun getirileri ve götürüleri üzerinde kafa yordular. Kapalı oylamada Dursun Özbek'in ibra olmaması için zemin oluşacağı ifade edildi. Bu şekilde, oylamanın salondaki atmosferi etkilemesi düşünülüyor. Böylece kongre gecikecek ve salondaki yoğunluk zalacak. Bu durumda ibra olmaması için çalışan organizasyonun eli güçlenecek. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.