comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Son dakika - "Adil olduğuna inanmıyoruz!" (28 Mart 2018 GS Haberleri)

28 Mart 2018, Çarşamba 23:04

Galatasaray kulübü  Vestel Venus Sultanlar Ligi Yarı Final ikinci karşılaşmasında Vakıfbank'a 3-2 yenildikleri maçın ardından adil olduğuna inanmadıkları kararlar olduğuna dair resmi açıklama yayınladı. 

FutbolArena - Galatasaray kulübünden açıklama! Galatasaray Kadın Voleybol takımının Vestel Venus Sultanlar Ligi Yarı Final ikinci karşılaşmasında Vakıfbank'a 3-2 yenildiği maçın ardından sarı kırmızılı kulüp resmi internet sitesinden adil olmayan kararlar olduğunu söyledi ve şu açıklamayı yaptı:
 

Galatasaray'da son dakika haberleri (28 Mart 2018 Çarşamba)


Galatasaray kulübü Kadın Voleybol takımının Vakıfbank'a 3-2 kaybettiği maçın ardından adil olmayan kararlar olduğunu vurgulayarak resmi internet sitesinden şu açıklamayı yaptı:

"ADİL OLDUĞUNA İNANMADIĞIMIZ KARARLAR..."

Sezona yarıştığı tüm kulvarlarda şampiyonluk hedefiyle başlayan Galatasaray Bayan Voleybol Takımımızın dün akşam oynanan Vestel Venus Sultanlar Ligi Yarı Final ikinci karşılaşması, adil olduğuna inanmakta zorlandığımız kararlar ile kaybedilmiştir.


"YILLARIN EMEĞİNİN ADİL OLMAYAN KARARLAR..."

Avrupa voleybolunun en büyük ligi olan Vestel Venus Sultanlar Ligi'nin bu seviyeye ulaşmasında kulüp, oyuncu ve yöneticiler tarafından tüm özverili çalışmalar ortaya konulmasına rağmen yılların emeğinin adil olmayan kararlar ile yok sayılmasını üzüntüyle karşılamaktayız.

"ADİL VE DÜRÜST YÖNETİM..."

Galatasaray Spor Kulübü olarak beklentimiz tüm kulüplere eşit mesafede yaklaşıldığı adil ve tarafsız bir müsabaka ortamının sağlandığı bir ligde mücadele etmektir. İtiraz hakkını tamamlayan takımımızın bu durumundan yararlanılması üzüntü vericidir. Sadece takımımız için değil tüm takımların emeklerinin adil ve dürüst yönetimler ile korunmasını beklemek en tabii hakkımızdır.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.