comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Şampiyonluk Kutlaması - Necati Ateş'ten Kadıköy ve Şampiyonlar Ligi vurgusu

20 Mayıs 2018, Pazar 18:12
GS Şampiyonluk Kutlaması - Necati Ateş'ten Kadıköy ve Şampiyonlar Ligi vurgusu

Galatasaraylı eski futbolcu ve şu anda kulüpte çalışan Necati Ateş, şampiyonluk kutlamalarında sezonun genel değerlendirmesini yaptı. 

FutbolArena - Galatasaray'ın TT Stadı'ndaki şampiyonluk kutlamalarında kulübün alt yapısında çalışan ve aynı zamanda eski sarı kırmızılı futbolcu Necati Ateş, GS TV'ye açıklamalarda bulundu. 


Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamaları


Necati Ateş sezonu şu sözlerle değerlendirdi:

"2012'DE KADIKÖY'DE KAZANDIĞIMIZ ŞAMPİYONLUKTAN SONRA..."
Fatih hoca ve bizim göreve başlamamızla beraber tekrardan uyanan, taraftarını arkasına alan bir takım olgusu vardı. Kadıköy'de unutulmaz bir şampiyonluk yaşamıştık. O da deplasman ve 55 bin taraftarın önündeydi. Bu sefer de İzmir'den alıp getirdik. Göztepe gibi büyük bir camia karşısında, iyi oynayarak maçı kazanarak gelmek önemliydi. Şampiyonluğun en güzel kısmını kendi evimizde yaşayacağız. 

"FATİH HOCAYA ÇOK RAHATIM DEMİŞTİM"

Son dönemde zaten oyuncularla hocaların ilişkisi inanılmaz iyi. Bunu idmanlarda görebiliyorsunuz. Boş oldukları yerde, hocanın oyuncularla ilişkisini görebiliyorsunuz. Oyuncuların yüzü hep gülüyordu. Maçtan önce Fatih hocaya dedim ki, "Ben çok rahatım. Bu rahatlığı bize siz veriyorsunuz. Mayıslar bizimdir. Aslan payı önce hocamızın, sonra aslan gibi oynayan futbolcularımıza." 

"BENİ BIRAKSALAR BEN DE OYNAYACAKTIM"
Fatih hoca insanı gerçekten çok iyi motive ediyor. Dün beni bıraksalar sahaya girecektim, ben de oynayacaktım. Fatih hoca geldikten sonra Florya'daki değişimi size anlatamam. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"