comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haberleri: Philip Cocu'nun eski takım PSV, Galatasaray ile karşılaşacak

29 Haziran 2018, Cuma 18:32
GS Haberleri: Philip Cocu'nun eski takım PSV, Galatasaray ile karşılaşacak

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Philip Cocu eski takımı PSV, Hazırlık mücadelesi kapsamında Galatasaray ile karşılaşacak.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Philip Cocu'nun uzun yıllar görev aldığı Hollanda'nın son şampiyon takımı PSV, Spor Toto Süper Lig'in son şampiyonu Galatasaray ile özel hazırlık maçında karşı karşıya gelecek.


Galatasaray Haberleri: Sarı kırmızılılar, PSV ile karşılaşacak


Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe ile sözleşme imzalayan Hollandalı çalıştırıcı Philip Cocu'nun eski takımı PSV, Galatasaray karşısına çıkıyor. Philip Cocu'yu Fenerbahçe'ye gönderen PSV Eindhoven, 18 Temmuz'da Galatasaray ile hazırlık maçında karşılaşacağını açıkladı.


Galatasaray'ın yeni sezon kamp programı


Zürih'te 7-16 Temmuz tarihleri arasında çalışacak olan Sarı-Kırmızılı takım, daha sonra Montreux'ye geçerek kampın devam eden bölümünü 21 Temmuz Cumartesi gününe dek bu kentte sürdürecek.

Galatasaray, aynı akşam Türkiye'ye dönerek 2018-2019 sezonu hazırlıklarını İstanbul'da tamamlayacak. Fatih Terim ve ekibi grubu kamp programı boyunca yapacağı antrenman ve maçların programı ise daha sonra paylaşacak.FutbolArena, Galatasaray'ın kamp programına ilişkin bilgileri dün akşam saatlerinde duyurmuştu.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)