comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haberleri: Mustafa Cengiz'den Dursun Özbek'e: 'Boş konuşuyor'

24 Mayıs 2018, Perşembe 19:51
GS Haberleri: Mustafa Cengiz'den Dursun Özbek'e: 'Boş konuşuyor'

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Raffles Hotel'de düzenlenen lansmanda yönetim kurulu üyelerinin tanıtıldığı gecede, Dursun Özbek'e sert göndermerde bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Raffles Hotel'de düzenlenen lansmanda seçim öncesinde açıklamalarda bulundu. Cengiz, özellikle Başkan Adayı Dursun Özbek'in önceki gün Kalamış'ta düzenlediği panelde döneminde yaptıkları Gayrimenkul projeleri sayesinde "Galatasaray'ı bugünlere getirdik" sözlerine sert cevap verdi. 

"SİZLERİN TEVECCÜHÜ VE DESTEĞİYLE"
Sizlerin teveccühü ve sizlerin desteğiyle az zamanda çok işler yaptık. Bu 4 ay boyunca çalışma arkadaşlarımla birlikte ve bütün destek veren komitelerde görev alan arkadaşlarımla birlikte uzun bir yürüyüşün etkin adımlarını attık. Neredeyse nefes almadık. 

Taraftarın verdiği bize destek ve teknik heyetin can siperhane çalışmasıyla bugünlere geldik. Allah utandırmadı, şampiyon olduk. Biz sizlerden o gücü görmeseydik, hiçbirini başaramazdık. 360 milyon TL'ye yakın hasılat elde ettik, hem de 4 ayda. UEFA da bunları biliyor. Çok şükür ki, Galatasaray'ı bugünlere getirdik. "

DURSUN ÖZBEK'E GÖNDERME

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Dursun Özbek'in önceki gün Kalamış'ta "Yeni Nesil Galatasaray" panelinde yaptığı "Bizim gayrimenkul projemiz olmasaydı bugün sermaye arttırımını yapamazdık. Bu transferler yapılamazdı." sözlerine de yanıt verirken, "Boş konuşuyorlar bazıları. Edepli, edebinden susar. Bizim suskunluğumuz asla haksız olduğumuzdan değil." diye konuştu. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"