comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haberleri - Galatasaray'da teknik heyet ve personele müjde (30 Mart 2018 Cuma)

30 Mart 2018, Cuma 17:59

Galatasaray'da günün gelişmeleri ve son dakika GS Haberleri bölümünde sarı kırmızılı takımda önemli gelişmeler yaşandı. Galatasaray'da futbolculara yapılan demelerin teknik heyet ve kulüp personeline de iyi haber geldi. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'da son dakika haberleri ve günün Galatasaray haberlerini okuyamayanlar için sarı kırmızılı takımda önemli gelişmeler yaşanıyor. 30 Mart 2018 Cuma günü Galatasaray'da yaşanan ve en önemli GS Haberlerini sizler için derledik. Galatasaray'da uzun süredir yaşanan futbolcu ve personele ödeme yapılamama sorunuyla ilgili son dakika GS Haberleri FutbolArena'da!


Galatasaray'da bugün neler oldu? (30 Mart 2018 Cuma)


Galatasaray'da futbolcuların ardından teknik heyet ve kulüp personeline de iyi haber geldi. Sarı kırmızılılarda futbol takımında görev yapan teknik heyet başta olmak üzere kulüp çalışanlarının Nisan ayı hak edişleri de hesaplarına yatırıldı.

Galatasaray'da 29 Mart 2018 Perşembe günü itibariyle Galatasaray'da tüm branşlarda görev yapan teknik heyet, kulüp personellerinin toplam 3.5 milyon TL tutan aylık maaşları ödendi. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (16 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.