comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haberleri: Fatih Terim'den Yunus Akgün ve Ozan Kabak'a özel eğitim

22 Eylül 2018, Cumartesi 12:02
GS Haberleri: Fatih Terim'den Yunus Akgün ve Ozan Kabak'a özel eğitim

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim 18 yaşındaki genç futbolcuları için, yardımcılarından destek istedi.

FutbolArena Özel - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, genç oyuncuları Ozan Kabak ve Yunus Akgün'e ligde yine şans verecek. 


Galatasaray Haberler: Fatih Terim'in Ozan Kabak ve Yunus Akgün planı


Şampiyonlar Ligi'nde oynanan Lokomotiv Moskova maçında tecrübe faktörü nedeniyle Terim'in süre vermediği 2 genç futbolcusu ile alakalı Fatih Terim net konuştu. 

Galatasaray'ın geleceğinin alt yapıdan yetişecek oyuncular olduğunu yardımcıları ile yaptığı toplantıda belirten Terim, Ozan Kabak ve Yunus Akgün'e ligde yine sık sık şans verip kazanmaları gerektiğini söyledi. 
Fatih Terim, Ümit Davala, Hasan Şaş ve Necati Ateş'ten genç oyuncularla daha fazla ilgilenip antrenmanlar dışında da onları her anlamda eğitmelerini istedi.

Turkcell'in Goller Cepte uygulaması ile Galatasaray'ın tüm maçlarından goller anında cebinize geliyor. TIKLAYIN!
 

Galatasaray Haberleri: Ozan Kabak Fatih Terim için ne dedi?
 

Galatasaray'ın hocası Fatih Terim hakkında konuşan genç oyuncu,"Fatih hoca benim ve tüm gençler için büyük bir şans. Zaten geçen sene de şans verdi bana. Bu sene de geçen hafta ilk 11'de başlattı. Ben de elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Çalışıp inşallah Fatih hoca başta olmak üzere bana güvenen hiç kimseyi mahcup etmeyeceğim." ifadelerini kullandı.
 
"EĞİTİM ÇOK ÖNEMLİ"
 
Bir yandan da spor akademisinde öğrenim hayatını sürdüren Ozan Kabak, eğitimin önemine de yer verdi, "Başta ben ve ailem olmak üzere sürekli eğitime önem verdik. Futbolun yanında sürekli okula da önem verdik. İyi futbolcu hem de kültürlü bir insan olmak istiyorum. Onun için okula sürekli devam ediyorum, edeceğim de... Kimse umudunu sadece bir yere bağlamasın. Hem okuyup hem de sporlarını yapsınlar."

Sarı kırmızılı takımla ilgili gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"