comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haberleri - Evren Turhan: "Galatasaray'ın kazanmasını istemiyorlar. Pepe!"

25 Nisan 2018, Çarşamba 21:57

Beşiktaşlı Pepe'nin aldığı 1 maçlık cezanın ardından eski Galatasaraylı futbolcu Evren Turhan, PFDK'nın kararını değerlendirdi. 

FutbolArena - Galatasaray - Beşiktaş derbisi öncesinde siyah beyazlıların yıldız futbolcusu Pepe'nin, Fenerbahçe maçında direkt kırmızı kart görmesinin ardından 1 maç ceza almasına Galatasaray taraftarları büyük tepki gösterdi.


Pepe Galatasaray derbisinde oynayacak mı?


Pepe aldığı 1 maçlık cezasını Yeni Malatyaspor maçında çektiği için Galatasaray derbiside forma giyebilecek. PFDK'nın Pepe hakkında verdiği karara dair eski Galatasaraylı futbolcu Evren Turhan, A Spor'da konuştu:

Pepe oynasın sorun değil. Galatasaray'ın buna bakmaması lazım ama bir şey varsa da hakkını araması lazım. Buradaki hedef de bir şekilde Galatasaray. Galatasaray'ın da bir şekilde kazanılması istenmiyor. Öyle bir sistem olabilir. Galatasaray'ın kazanmasını kimse istemiyor. Başakşehir de istemiyor. Niye istesin ki? Ona göre bir dengeleme yapılacak, her şeyi düşün. Futbol konuşamıyorum madem, ben de bunları düşüneceğim. Başka bir şey düşünemiyorum. 
 

Beşiktaş Haberleri: Pepe kaç maç ceza aldı?


TFF'den yapılan açıklamada Pepe'nin fenerbahçe maçında gördüğü kırmızı kart nedeniyle 1 maç ceza aldığı belirtildi. İşte yapılan açıklama:
"BEŞİKTAŞ A.Ş. sporcusu KEPLER LAVERAN DE LIMA FERREIRA'nın, rakip takım sporcusuna yönelik ciddi faulü nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.